Smileseeds.com.ua

+38(099)77-09-888

+38(063)29-16-796

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

Компания Smile-Seeds

Связаться с нами и сделать заказ можно любым удобным для Вас способом:

МТС        +38 (095) 83 73 627
Kstar    +38 (097) 18 22 628
Life          +38 (063) 15 84 558

почтаsmileseeds.ua@gmail.com
Новости

5 цікавих фактів про автоцветущем каннабисе

Автоцветущая коноплі з'явилася на ринку порівняно недавно. Це похідні сорту від смітної конопель Рудералис. Як і всякий бур'ян, ці рослини дуже витривалі і готові до розмноження в будь-яких умовах, тому здатні цвісти, не чекаючи періоду осіннього рівнодення.

Особливості конопель Рудералис

Чистий рудералис – витривала рослина, здатна рости в холодному сирому кліматі. Кущі компактні. Зміст ТГК низьке. Цвітіння починається при досягненні певних розмірів куща і не залежить від зовнішніх умов. Початок цвітіння приходить з появою 4-5 бічних відгалужень або по досягненні кущем висоти 50 див.

Гібриди - суперавтомати

Схрещування Sativas, Індиков і Рудералиса призвело до появи комерційних сортів, у яких наявність ТГК вже відчувалося, але смакові якості були далекі від ідеальних. Перші автоцветущіе гібриди росли до 40 див. Наступні експерименти селекціонерів призвели до появи дуже якісної марихуани від автоцветущих кущів. Самі суперавтомати ростуть до метра у висоту, тому урожай з них можна зібрати пристойний.

Скільки світла потрібно для вегетації автоцветущих рослин?

Для авто квітучої конопель не має істотного значення довжина світлового дня. Деякі гровери вважають, що потрібно дати як можна більше світла для прискорення вегетації. Насправді оптимальною довжиною світлового дня для автоцветущих гібридів є 18 годин. Велика довжина світлового дня ніяк не вплине на врожай і не прискорить ріст рослин. Існує також теорія необхідності нічного відпочинку. Однак наукових доказів необхідності темряви для вегетації немає. Тому можна залишати коноплі під лампами цілодобово.

5 врожаїв у рік – це реально!

Стрімка вегетація (як правило, до 10 тижнів) і здатність рости в будь-яких умовах дають можливість отримати в теплому кліматі на ділянці до 5 врожаїв. Коноплі цих видів витримує навіть епізодичні заморозки! Для порівняння – неавтоцветущие сорти вирощувати потрібно 20 тижнів або навіть більше.

Клонування автоцветиков

Клонування автоквітучого канабісу – складне завдання, простіше посадити насіння. У кожному черешку закладена інформація про віці батьківської рослини, тому багато клони автоцветов починають цвісти дуже швидко, і не встигають досягти розмірів нормального куща. Збільшити шанси на вдале клонування допоможе використання нижніх живців, які в будь-якому випадку повинні зацвісти пізніше, ніж верхівка.

Все статьи