Smileseeds.com.ua

+38(099)77-09-888

+38(063)29-16-796

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

Компания Smile-Seeds

Связаться с нами и сделать заказ можно любым удобным для Вас способом:

МТС        +38 (095) 83 73 627
Kstar    +38 (097) 18 22 628
Life          +38 (063) 15 84 558

почтаsmileseeds.ua@gmail.com
Новости

Як марихуана допомагає футболістам залікувати свої травми.

Минулого місяця четверо колишніх атлетів Національної Американської футбольної ліги сіли в Торонто, щоб обговорити старі травми, отримані в період їх ігрової кар'єри, нестримну опіоїдних залежність, яка зараз переслідує асоціацію, і нерішучу позицію НФЛ по споживанню канабіноїдів.
Хавбек- Марвін Вашингтон, Леонард Маршалл, Ебен Бріттон і Грант Маттос - вісказалісь про пошкодження, яку вони пережили як вчасно, так і після їх ігрової кар'єри, щоб привернути увагу до проблем і заохочувати нинішніх атлетів.
Круглий стіл з підготовлений сайтом канабісу Herb, також заглибився в те, як канабіс допоміг впоратися з болем і пошкодженнями, заподіяними грою. Маршалл, 12-річний захисник, поділився про переваги ЦБД НЕ психоактивних канабіноїди, що зазвичай використовуються для лікування хронічних травм.
«Якщо футболісти збираються змусити команди NFL відмовитися від синтетичних болезаспокійливих засобів, я вважаю що їм потрібно об'єднатися і сформувати союз один з одним щодо використання CBD», - сказав він. «Широка громадськість може подумати, що ці гравці хочуть отримати максимум, однак багато хто прагне стати здоровими, і це більш ніж справедливо».
В останні місяці NFL почали говорити про дозвіл медичній марихуані в лізі. Чиновники писали в співтовариство N.F.L в липні, пропонуючи працювати разом, щоб вивчити канабіс.
«Ми з нетерпінням очікуємо спільної роботи з асоціацією з усіх питань, пов'язаних з безпекою наших спортсменів», Джо Локхарт, виконавчий віце-президент Н.Ф.Л з комунікацій.
В останні роки Washington розповів про фізичних наслідки професійного футболу.

Все статьи