Smileseeds.com.ua

+38(099)77-09-888

+38(063)29-16-796

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

Компания Smile-Seeds

Связаться с нами и сделать заказ можно любым удобным для Вас способом:

МТС        +38 (095) 83 73 627
Kstar    +38 (097) 18 22 628
Life          +38 (063) 15 84 558

почтаsmileseeds.ua@gmail.com
Новости

Юридическое сопровождение медицинского использования каннабиса в Германии и Бразилии!

         
За останні кілька тижнів міжнародна спільнота каннабіса була відзначена двома дуже хорошими новинами. Як у Німеччині, так і в Бразилії громадянське суспільство, політики та судді починають остаточно погодитися, по крайней мере, з терапевтичним використанням каннабісу.
 
Німецька влада приступила до розробки законопроектів, які дозволять пацієнтам із серйозними захворюваннями отримати доступ до терапевтичного каннабісу, з призначенням лікаря та лікаря, що фінансуються системою громадської охорони здоров'я. Врачі можуть призначити сухі квіти каннабісу та екстракт каннабісу.
 
«Наша мета полягає в тому, щоб люди з серйозними захворюваннями лікувалися в найкращому вигляді, а для людей з серйозними захворюваннями вартість каннабісу буде залежати від соціального добробуту», - заявив міністр охорони здоров'я Німеччини Герман Грьо.
 
Если все идет по графику, в 2017 году каннабис для терапевтического використання буде повністю доступним.
 
Крім того, Федеральний адміністративний суд Німеччини недавно прийняв рішення в інтересах пацієнта, який просить випрацювати свою власну марихуану. Важливе рішення, яке ми сподіваємося створить попередній в країні.
 
Між тим, в Бразилії ... Лекарства екстракту каннабісу є законними з минулої минулої року, в тому числі з КБР (не психоактивних) і ТГК (психоактивні елементи). Бразильські лікарі вже можуть призначити терапевтичний каннабіс усім тим пацієнтам, які потребують лікування.
 
Правительство Бразилии також дозволило импортировать нефтепродукты из каннабидиола из Соединенных Штатов и признали важность его использования для борьбы с болью и симптомами хронических заболеваний.
 
Хотя самосовершенствование та рекреаційне використання марихуани залишається юридично наказуемым як у Німеччині так і в Бразилії, декриміналізація споживання в терапевтичних цілях є великою перемогою громади каннабісу.
Все статьи