Smileseeds.com.ua

+38(099)77-09-888

+38(063)29-16-796

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

Компания Smile-Seeds

Связаться с нами и сделать заказ можно любым удобным для Вас способом:

МТС        +38 (095) 83 73 627
Kstar    +38 (097) 18 22 628
Life          +38 (063) 15 84 558

почтаsmileseeds.ua@gmail.com
Новости

Ямайський конопляний фестиваль!!!

Пройшов всього лише рік, після першого проведення конопляного фестивалю в Ямайці. Місцевим жителям дуже сподобалося свято, тому вони вирішили і в цьому році влаштувати фестиваль, який буде присвячений конопляної культурі. Але в 2016 році місцева організація Rastafari In Inity повністю розкриють растафаріанського культуру, для жителів Ямайки. Грандіозне свято триватиме два дні з 9-го і по 11-е грудня в місті Негрил, під назвою Rastafari Rootzfest.
Глава організації Rastafari In Inity, Рас Лайон, заявив: "Що в цьому році ми організуємо незабутній фестиваль, який буде повністю присвячений нашим місцевим традиціям і культурі растафарі. Ми дякуємо пройшли організаторам журналу High Times за те, що вони перші відкрили фестиваль, а також за підтримку в місцевому рух по легалізації марихуани. Тепер ринок конопель відкритий для всіх бажаючих, і ми хочемо подбати про наше населення. ми хочемо побудувати свою життєздатну індустрію і піднести людям знання про конопляній ремеслі, так і в загальному про расті культурі. Також, марихуана допоможе поліпшити економічний стан нашої країни і стане ключем для кращого життя растафарі громад і ямайських фермерів ".
Проведений в минулому році фестиваль привернув величезну кількість туристів і інвесторів з великих канадських і американських конопляних компаній, цим самим принісши Негріле неабияку прибуток.
Конопля - це більше ніж засіб для розслаблення!
"Для нас ганджа це не просто засіб для розслаблення і розваги, саме цю істину ми намагаємося донести всьому світу. Люди звикли до стереотипів про курців і зовсім не бачать, що ця рослина несе і духовний характер. Всі знання і спільноти були побудовані завдяки коноплі" , сказав Рас Лайон.
Також, "Ми очікуємо багато іноземних гостей, присутності канадських і американських виробників марихуани на святі, ну і вітаємо всіх любителів конопель, які бажають поділиться вирощуванням і культурою споживання Гаджі", заявив Рас.

Все статьи