Smileseeds.com.ua

+38 (095) 83 73 627

+38 (063) 15 84 558

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

Компания Smile-Seeds

Связаться с нами и сделать заказ можно любым удобным для Вас способом:

МТС        +38 (095) 83 73 627
Kstar    +38 (097) 18 22 628
Life          +38 (063) 15 84 558

почтаsmileseeds.ua@gmail.com
Новости

Правила покупки насіння конопель в інтернеті

Магазини з продажу насіння конопель існують далеко не в кожному місті. Єдиний вихід із ситуації - це замовлення товару в інтернеті. Купувати насіння можна виключно у спеціалізованому магазині, який має ліцензію. Кожна престижна компанія вимагає від клієнта підтвердження його віку. Згідно із законодавством, придбати насіння може тільки громадянин, який досяг 18-ти років. Підтвердити вік можна за допомогою електронної копії паспорта або водійських прав.
 
Правоохоронні органи суворо контролюють діяльність інтернет-магазинів, провідних продаж насіння конопель. Адже підлітки можуть використовувати цей товар в цілях, що суперечать законодавству. Тому будь-які контакти з коноплею і речовинами, пов'язаними з нею, заборонені малолітнім особам.
 
Правила покупки насіння конопель в інтернеті
Використання канабісу
 
Використання каннабіса благих цілях є дуже актуальним питанням у наш час. Більшість клієнтів купують продукт в медичних цілях, в цьому випадку необхідно дотримуватися правила дозування. Надмірне вживання конопель спричинить за собою погані наслідки. Передозування може відобразитися у вигляді тимчасового погіршення зору, затемнення в очах і періодичних головних болях. Дуже важливо дотримуватися графіка вживання, в іншому випадку споживач може стати безплідним, особливо це стосується чоловіків. Далеко не всі представники сильної половини суспільства надають значення правилам вживання, про що згодом шкодують.
 
Є ще ряд симптомів, які свідчать про передозування конопель або препаратів, виготовлених на її основі. Це може бути нудота, підвищене потовиділення, запаморочення, втрата свідомості і тахікардія. Після дозування у багатьох людей спостерігаються дефекти мови і галюцинації. У такі моменти людина мислить дуже повільно і неадекватно, що може погано позначитися на його долі. Тому конопляні речовини категорично протипоказані громадянам, від яких залежать чиїсь життя (водії, інженери, військовослужбовці та ін.).
 
Характер впливу препарату залежить від сорти конопель і методів його вживання. Є такі види рослин, попадання елементів яких в організм спричиняє тимчасову паралізації окремих частин тіла людини. Тому, перед покупкою товару, дізнайтеся його детальні характеристики і прочитайте відгуки. Клієнт повинен розуміти, що саме йому належить вживати.
Все статьи