Smileseeds.com.ua

+38(099)77-09-888

+38(063)29-16-796

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

Компания Smile-Seeds

Связаться с нами и сделать заказ можно любым удобным для Вас способом:

МТС        +38 (095) 83 73 627
Kstar    +38 (097) 18 22 628
Life          +38 (063) 15 84 558

почтаsmileseeds.ua@gmail.com
Новости

Легалізація конопель в Австралії може бути вже з 2018 року.

Минулий тиждень була добра для інвесторів розвивається Австралії сільськогосподарської промисловості конопель.
Cann Group (ASX: CAN) отримала разрішенія на імпорт / експорт продуктів конопель, в той час як запаси Компанія Hydroponics (ASX: THC) теж отримали ліцензії на виробництво медичної марихуану.
Право імпорт / експорт Cann Group буде використовуватися організацією для відправки до Канади, вирощеного в Австралії, для аналізу і тестування. Що стосується імпорту, директор Cann Group планує реалізувати ряд продуктів марихуани, будуть продаватися разом зі своїми власним.
«Надання право на імпорт / експорт є важливою віхою досягненні підприємство, цілі створення генетичної бази даних місцевих штамів канабісу на міжнародному рівні, для вирощування відповідно до її разрішенія на ліки, водночас сприяючи розробці програми селекції рослин в рамках дослідження», - сказав директор Cann Group Пітер Крок.
Хоча в Національному управлінні з контролю над наркотиками в липні були запитані відгуки про упорядкованому процесі вивезення австралійського канабісу, формальних змін не було. Ліцензія Cann Group була видана в рамках загальної схеми вивезення. Його необхідно буде відновити через 12 місяців, і дозвіл все ще потрібно, перш ніж
підприємство зможе експортувати матеріал марихуани.
Але, незважаючи на решту тяганину, інвестори позитивно відреагували на новини, а ціни акцій виросли на 15% після оголошення. Cann Group відкрилася в травні в ASX, торгуючись на 0,65 $ за акцію. У середу він закрився на AU $ 2,11.
Розширені ліцензійні гранти Управління по контролю над наркотиками принесли радість і меншим запасам. Організація Hydroponics піднялася зі своєю найнижчою ціною на 0,20 $ за акцію до максимуму AU $ 0,33 після оголошення про те, що дочірня підприємство Canndeo отримала разрішенія на виробництво насіння конопель. Він закрився на 0,3 $ в середу.
Компанія Hydroponics побудувала свій бізнес, виробляючи і продаючи гідропонних обладнання виробникам насіння конопель. Але бум канабісу в Австралії був повільніше, сконцентровані і більш технологічним, ніж очікувалося.
Canndeo отримала дозволу на дослідження в липні, але оголошена минулого тижня лікарська ліцензія дозволить їй почати створювати комерційні продукти. Генеральний директор Девід Редфорд назвав його «важливим кроком на шляху переходу компанії до комерційної пропозиції і монетизації можливості, яка існує на ринку лікарського канабісу».
Тим часом, що регулюють колеса Австралії повільно рухаються. Управління з контролю над наркотиками надало 21 ліцензію на вирощування, виробництво марихуани, проте федеральний уряд Австралії заблокував законопроекти Сенату, які відкриють доступ до мед-канабісу для пацієнтів, що призведе до розчарування серед медичної спільноти канабісу в країні.
Все статьи