Smileseeds.com.ua

+38 (095) 83 73 627

+38 (063) 15 84 558

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

Компания Smile-Seeds

Связаться с нами и сделать заказ можно любым удобным для Вас способом:

МТС        +38 (095) 83 73 627
Kstar    +38 (097) 18 22 628
Life          +38 (063) 15 84 558

почтаsmileseeds.ua@gmail.com
Новости

Медична марихуана в Перу, особливості дозволу використання.

Медична марихуана є юридичною в Перу
LIMA, Перу - Медична марихуана є законною в Перу. Президент Перу Педро Пабло Кучинський підписав 16 листопада законопроект про легалізацію медичної марихуани. Законопроект був схвалений конгресом кілька тижнів тому і дозволить використовувати коноплю для лікування раку, епілепсії і Паркінсона.
 
Перуанський президент був радий підписати законопроект, додавши, що Перу приєдналася до сучасної цивілізації і залишає позаду стигму канабісу. В даний час перуанському уряду доручено встановити правила іспользеванія марихуани на всій території країни, і міністерство охорони здоров'я буде нести відповідальність за ведення обліку запропонованих пацієнтів. Вони також будуть вести облік комерційних рітейлерів і перевізників канабісу.
 
Культивування як і раніше є незаконним в Перу, але уряд планує створити офіційний список виробників і імпортерів, які дозволяють постачати канабіс перуанцям з рецептами медичної марихуани.
 
 
Ана Альварес є захисником мед-канабісу в Перу і сказала Guardian, що новий закон недостатній через його обмежень. «Ми дуже задоволені тим фактом, що перуанське законодавство схвалив це, але ми не повністю задоволені. Ми хочемо, щоб такі асоціації, як наша, були включені в виробництво цієї натуральної медицини ». Альварес робить масло канабісу в своєму будинку для свого сина, який має пухлини головного мозку і страждає від важкої форми епілепсії синдрому Леннокса-Гасто. Вона також зробила ліки для 300 інших пацієнтів. Новий закон не дозволив би їй продовжувати робити ліки, якого потребує син, а регульовані версії будуть коштувати пацієнтам значно більше.
Все статьи