Smileseeds.com.ua

+38(099)77-09-888

+38(063)29-16-796

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

Компания Smile-Seeds

Связаться с нами и сделать заказ можно любым удобным для Вас способом:

МТС        +38 (095) 83 73 627
Kstar    +38 (097) 18 22 628
Life          +38 (063) 15 84 558

почтаsmileseeds.ua@gmail.com
Новости

Цікаві факты про феменезованому насінні коноплі

Цікаві  факты про феменезованому насінні коноплі !!!
 

Біотехнологія рослин дає можливість отримати жіночі рослини у високому проценті (99%).  фемінізірованние насінні , пропоновані сідбанками, отримують лише шляхом інгібування фітогормона і без необхідності проводити генетичні модифікації. Цей варіант дозволяє економіти час, і уникнути операцій класифікації жінок і чоловіків, а також підвищити продуктивність і якість. Методологія для виробництва сімей фемінізада - це інгібування фітогормонів етилену, відповідального за оволодіння і старіння тканин рослин і пологового розвитку.

Використання даної методики дає сім'ї, в яких і яйцелетка, і пшеничне зерно сприяли Х-хромосомам, даючи жіночу практично всім поколінням. Фемінізірованние сім'ї з'явилися в 90-х роках, і хоча спочатку не були добре прийняті споживачами, в даний час більшість фермерів змінили свою думку.

 

Семена авто-квітів, що містять безбарвні рослини, забезпечують рослини, які починають свій колір у певний вік, незалежно від того, скільки світлих годин отримують зразки. Ці різновиди особливо корисні в широтах, де лето коротке і з дуже длинними днями, в деяких випадках більше 20 годин світа в день.

Из регулярных чистых сортов есть все кресты цветов, которые в настоящее время можно найти на рынке. Основні генетичні лінії зберігаються завдяки традиційному заплідненню чоловічої рослини на іншій жінці, техніці, з якої гарантується передача наследницької інформації природної форми.

Виробництво піллети на чоловічих рослинах не потребує будь-якої гормональної регуляції, що проводяться без стресу, яка викликає маніпуляції для досягнення реінтеграції стану у виробництво фемінізірованних. Це відсутність стресу дозволяє поколінням з більш низькою ступенем деформації ембріона, що призводить до зменшення кількості дефектних рослин.
 

Все статьи