Smileseeds.com.ua

+38(099)77-09-888

+38(063)29-16-796

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

Компания Smile-Seeds

Связаться с нами и сделать заказ можно любым удобным для Вас способом:

МТС        +38 (095) 83 73 627
Kstar    +38 (097) 18 22 628
Life          +38 (063) 15 84 558

почтаsmileseeds.ua@gmail.com
Новости

Що відбувається, коли вперше куриш коноплю?

Рано чи піздно вам стане цікаво, що таке конопля, про яку всі говорять, як і з чим їдять, і вам захочеться спробувати, почути, перевірити. Ви будете курити в перший раз, що ж буде відбуватися з вами?
Є ймовірність, що в перший раз покурив рослини коноплі, ви не відчуваєте ніякої ефекту, курієте-курите і нічого, тільки тошні починає. А все тому, що у вас ще не було опыта у цій справі, ваш мозок не знає, як себе вести з речовиною коноплі, куди рухатися.
Але ефект після курения може і проявиться, але через 15-20 хвилин все залежить від організму.
Так, через 15-20 хвилин ви можете почути дефіцит повітря, підвищення рів
ня тиску, вас буде, як би розпирати. Случається, довольно таки часто, що після курения коноплі проявляється панічний страх, особливо перші разу. Можливо, казаться, що у вас починається інфаркт, болить серце, погано ручається і ви дійсно, як ніби це почуваєтеся, починаєте сильно пугатися і повірити в що відбувається. Часто з'являється страх того, чого ти боїшся в реальності. Якщо ви будете продовжувати курити коноплю, це пройдет, якщо ні, потрібно в накуреному стані переконати себе, що це фарс і все з вами нормально.
Через деякий час, страх зникає, ви стаєте позитивними та веселими,
розслабленими.
Должна помітити, що летальні виходи від передозування коноплі не зафіксовані, але все-таки накуриться надто можливо, тоді можливо психоз і втрата свідомості.
Ще не пігайтесь, якщо ви не будете пам'ятати, що сказали кілька секунд назад і про що власним чином вмерли, це не починається склероз, просто для початківців кур'єрів це характерно.

Галюцинації, з першого рази можуть і не бути, але все-таки випадки бувають, треба бути готовими до всього. Є ймовірність того, що ви будете слухати або навіть побачити глюки, але вони точно не будуть такими, як ви в фільмах побачили, так, легкі, без фарб, не мультиками, просто ви самі щось придумали і свідомість настільки ярко, що це себе вообразило, что вы можете это увидеть. Есть еще такая фишка, як псевдогаллюцинации. Ви можете придавати звичайним вещам який-небудь особливий глибинний сенс, хоча і будете розуміти, що все це дуже нелепо.
Беспричинный смех, ну як безпричинний, можеш змішувати все, буквально все, ви дивите дверну ручку, придумувайте їй якусь особливу нову роль або просто її форму, вам здається дуже смішний). Любие вещи можуть викликати
приступ сміху.
Від куріння коноплі стану може здатися, як ніби ви пияті, розуму
затуманен і всяке таке.

Все статьи