Smileseeds.com.ua

+38(099)77-09-888

+38(063)29-16-796

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

Компания Smile-Seeds

Связаться с нами и сделать заказ можно любым удобным для Вас способом:

МТС        +38 (095) 83 73 627
Kstar    +38 (097) 18 22 628
Life          +38 (063) 15 84 558

почтаsmileseeds.ua@gmail.com
Новости

Максимальний відсоток ТГК 30%

Останні кілька десятків років були представлені парою нових сортів коноплі, багато з яких мали високий рівень ТГК. Це викликає запитання: "Який максимальний відсоток ТГК може бути в марихуані?"
Відповідно до тесту I-502 Вашингтона, одним з найсильніших сортів може бути Ghost OG. Ghost OG - це гібридна рослина з загадковою історією походження, ймовірно, написана тільки на древніх стінах онлайн-форуму. Це не я, це як ò, Зменшений від оригінального OG Kush передається від одного виробника до іншого ORGNKID під назвою «Привид».
Його історія слава, не одне з кращих на фестивалях Кубк Канадіс. Характеристика візуального огляду: малюнки листя покриті кристалічними білими триосом, Ghost OG виробляє велику кількість смоли. Він виробляє чудовий шовковистий аромат, який є ананасовим лимоном з парою соусів і глибоким земним добром. Перетворена генетика Ghost OG використовувалася для відтворення кількох інших принтів, таких як Ghost Train Haze, Rare Dankness # 1- Banana Kush.
Дати Досягнення laboratornyh тест марихуана sformulirovat допомогти «сила», «Potencia» в količestvennom вираження - точки procentnyj, щоб kotoromu в даний час obraŝaût уваги багатьох користувачів при виборі насіння конопель. Хота мій нині znaem, що sub "ektivnaâ інтенсивність визначається garmoniej kannabinoidov і терпени, багато людей в þ ü sosredotačivaûtsâ зміст ТГК, якщо в пошуках потужного роду.
Завдяки генетичному відбору та досягненню технології вирощування, рослини конопель можуть виробляти більше 25% ТГК.
Середній рівень вмісту TGK в Ghost OG, за даними лабораторних даних, перевищує 28%, що є найвищим показником у наборі даних. Порівняйте це з середнім вмістом цих популярних марок TGC:
Синя мрія: 18,4%
Дівчина скаутські печиво: 19,1%
Кислий Дизель: 18,5%
GG # 4: 21,4%
О. Г. Куш: 19,4%
Дідус фіолетовий: 17,5%
Чому середній відсоток THC Ghost OG набагато вище? Може бути орендована Cenny генетика Дух пожирає в руках талановитого osobenno propagatorov і культиватор, на цей раз в якості широких производительностей rasprostranennogo оцінки «rodovogo» OG Kush було більше, ніж заяви tusklymi форми?
Деякі штампи Kannabis у нашому наборі даних не залишали середній вміст TGK у Ghost OG:
Wappa: 26,6%
О.Г. хімія: 26,4%
Білий вогонь чужорідний О.Г .: 24,9%
Головний сир: 24,7%
Брюс Банер: 24,6%
Багато цінових канатів отримують внаслідок зрушення з глибокою генеалогією OG.
Ми також розглянемо надійність тестової лабораторії каннабіса та можливість інфільтрації ТГК. Раніше в цьому році в штаті Вашингтон, наприклад, деякі лабораторії podozrevalis 'в штучно razduvanii ТКА-профілі, щоб зробити зразки клієнтів більш потужними, можливо, дати їм перевагу перед іншими лабораторіями. Опять же, використовуваний набір даних виключає сумнівні джерела даних.
Майте на увазі біологічне виробництво ТГК, хімічний потік займає близько 30%.
Питання про це, найбільшої деформації Кака містить ТКА кольору в одній квітці, майже Sigurno SMO nešto буде піддаватися prodolžaûŝihsâ debatov, посколку всіх даних, які sobiraûtsâ і ocenivaûtsâ. На даний момент ясно, що Ghost OG виділяється серед смолістих королівків 2017 року, але які види будуть підніматися на трон далі?
Все статьи