Smileseeds.com.ua

+38(099)77-09-888

+38(063)29-16-796

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

Компания Smile-Seeds

Связаться с нами и сделать заказ можно любым удобным для Вас способом:

МТС        +38 (095) 83 73 627
Kstar    +38 (097) 18 22 628
Life          +38 (063) 15 84 558

почтаsmileseeds.ua@gmail.com
Новости

Медицинское використання ТГК

Згідно з даними дослідження, опублікованого нещодавно в Британському журналі фармакології, з'єднання THC отримане з канабісу, можна використовувати для лікування хвороби Хантінгтона, і інших нейродегенеративних і нейровоспалітельних захворювань.
Дослідники виявили що THCA, кислотний попередник THC, зменшує запалення і служить в якості нейрозахисну кошти при аналізі з'єднань канабісу у тварин. У дослідженні з'єднання поліпшило моторну функцію і запобігло дегенерацію мозку.
«Я думаю, що у нас є щось тут, і це дуже цікаво», - сказав в інтерв'ю Leafly Гаетано Морелло, співавтор дослідження. Морелло є дослідником канабісу та натуропатичним лікарем в Комплексній програмі по хронічної хвороби в B.C. Жіноча лікарня і центр здоров'я в Ванкувері.
Що таке THCA?
THCA - натуральний каннабіноїди, який міститься в сирому і живій рослині марихуани. У міру того як рослина висихає, THCA повільно перетворюється в THC. Тепло швидко прискорює цю конверсію в процесі, відомому як декарбоксилирование, що і відбувається при спалюванні канабісу.
На відміну від THC, THCA не володіє психоактивними властивостями, що робить його перспективним медичним інгредієнтом для пацієнтів, які хочуть лікувати стан здоров'я, не відчуваючи ніякої психоактивних, за словами автора Eduardo Muñoz з Університету Кордови в Іспанії, в письмовій формі.
«Коли ви прибираєте цей психотропний ефект, і у вас є всі ці інші позитивні ефекти, - сказав Морелло ліфтів, - у вас дійсно є щось дуже унікальне і дуже особливе».
Схожість з CBD
У цьому сенсі THCA може бути схожий на канабідіол (CBD), ще одне непсіхоподобное з'єднання канабісу, яке використовувалося з медичної точки зору для зменшення запалення і вивчається як потенційний нейропротектор. Дослідники виявили, що THCA виділяється з CBD і каннабігіола (CBG), позитивно впливаючи на рецептор PPARγ в головному мозку, який регулює ліпідний обмін і гомеостаз глюкози. Це змусило їх повірити, що у THCA є унікальна властивість, сказав Муньос.
Результати дослідження, автори зазначили в своїй статті, кваліфікують THC «як провідну структуру для розробки нових ліків для лікування (Хантінгтона) і можливо інших нейродегенеративних і запальних захворювань.
Додатки реального світу
Співавтор Морелло є головним науковим співробітником в Emerald Health Bioceuticals, розташованої в Сан-Дієго компанією розробляє ліки на основі THCA для лікування пацієнтів з болем і когнітивною дисфункцією, такою як мозковий туман і втрата пам'яті. Продукт може бути готовий протягом двох років в Канаді, як тільки клінічні випробування будуть завершені. «В даний час у мене є список очікування на два роки», - сказав Морелло. «Багато (пацієнти) проходять лікування від 10 до 20 років і все без результатної ... Вони всі пробували».

Все статьи