Smileseeds.com.ua

+38(099)77-09-888

+38(063)29-16-796

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

Компания Smile-Seeds

Связаться с нами и сделать заказ можно любым удобным для Вас способом:

МТС        +38 (095) 83 73 627
Kstar    +38 (097) 18 22 628
Life          +38 (063) 15 84 558

почтаsmileseeds.ua@gmail.com
Новости

Подорож з лікарським каннабісом

З новим законом про каннабіс в якості лікарського засобу лікарський каннабіс став продаватися в Німеччині. З тих пір його можна було привезти з собою в інші європейські країни.
 Все більше країн ЄС приймають закони про використання лікарського каннабісу. Проте, законодавство сильно варіюється, це означає що пацієнти-каннабіс, які мають намір подорожувати зі своїми ліками, повинні мати на увазі кілька речей, так як навіть після затвердження в якості лікарського засобу, каннабіс не підкоряється іншим правилам, чим звичайні наркотики. Всі канабіноїди, незалежно від того, чи є вони готовим до вживання продуктом, екстрактом або квіткою, пропонуються і продаються як так звані «товарні наркотики». Тому що в більшості країн затверджені тільки Sativex, Marinol, Dronabinal або Canames, дозволено приймати ці ліки тільки у відпустці або у відрядженнях при поїздках. Для цього потрібно «свідоцтво про, перенесення наркотиків з метою медичного лікування» - стаття 75 Угоди про Шенгенській угоді який може видавати кожна держава-член ЄС. Крім того, пацієнт в Німеччині повинен заповнити цю форму у лікаря і надрукувати її відповідним органом охорони здоров'я. 
 У Німеччині це забезпечується відповідними органами охорони здоров'я, які іноді стягують невелику плату за обробку даних. Було введено угоду про здійснення, щоб спростити юридичну торгівлю наркотиками в медичній сфері всередині ЄС і, отже, дозволити експорт з країни-емітента і ввезення в інші країни ЄС. 

 Такий сертифікат дає пацієнтові право на медичне обслуговування на 28 днів. При польотах ліки повинні перевозитися в ручному багажі разом з копією рецепта і свідоцтва.

Все статьи