Smileseeds.com.ua

+38 (095) 83 73 627

+38 (063) 15 84 558

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

Компания Smile-Seeds

Связаться с нами и сделать заказ можно любым удобным для Вас способом:

МТС        +38 (095) 83 73 627
Kstar    +38 (097) 18 22 628
Life          +38 (063) 15 84 558

почтаsmileseeds.ua@gmail.com
Новости

Відмінності між індика і сатіва

Індіка і сатіва - два види марихуани, які однаково улюблені споживачами канабісу, хоча мають дуже сильні відмінності за своїм впливом, смаку, врожайності і т.д. Власне, саме ці відмінності і дозволяють їм чудово уживатися, що не конкуруючи, а доповнюючи один одного.

Відмінні риси індика

  • Загальний вигляд

Рослина виходять невисокими - близько метра максимум, з густим листям і міцної центральної колою. Це робить індика відмінним варіантом для вирощування в боксі. Шишки у неї тверді і смолисті.

Ефект

Індіка і гібриди, де її зміст в фенотипі більше 60%, надають розслаблюючий вплив аж до приємного скам'яніння тіла. Завдяки вираженій седативного ефекту саме цей вид марихуани найчастіше застосовується в медичних цілях. Індіка дозволяє знімати біль, спазми і судоми, допомагає розслабитися після важкого робочого дня і подолати безсоння.

Період цвітіння і врожайність

Індіка цвіте приблизно півтора-два місяці і урожай можна збирати вже в кінці жовтня. Продуктивність залежить від конкретного сорту, але в середньому, вона вище, ніж у сатіва.

Головні особливості сатіва

  • Загальний вигляд

Сатіва - це висока рослина, для якої півтора метра - це дуже низько, а два - в самий раз (деякі сорти можуть досягати і 4-5 метрів у висоту). У неї тонкий стебло і рідкісна гіллястість. Шишки можна назвати такими щільними, як у індика, і смолистими. Через високого зросту їх зазвичай культивують аутдор, втім, багато сатіводомінантние гібриди дозволяють вирощувати їх в приміщенні.

  • Ефект

У сатіва сильне церебральний вплив. Якщо індика сильніше діє на тіло, то сатівние сорти - на розум. Вона бадьорить, збуджує, заряджає енергією і позитивом аж до психоделічних мрій. Якщо індика допомагає розслабитися і зняти напругу, то сатіва сприяє творчості, виводить з депресії та стресу.

Період цвітіння і врожайність

Сатівним рослинам потрібно більше часу, ніж індічним, щоб дозріти. Період цвітіння у них триває близько трьох місяців, тобто врожай можна збирати тільки в кінці листопаді. Сама продуктивність, в середньому, нижче, ніж у індика, але все залежить від сорту.

Відмінності між індика і сатіва

Все статьи