Smileseeds.com.ua

+38 (095) 83 73 627

+38 (063) 15 84 558

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

Компания Smile-Seeds

Связаться с нами и сделать заказ можно любым удобным для Вас способом:

МТС        +38 (095) 83 73 627
Kstar    +38 (097) 18 22 628
Life          +38 (063) 15 84 558

почтаsmileseeds.ua@gmail.com
Новости

Рудераліс: що це і в чому його цінність

Рудераліс - один з підвидів канабісу. Через брак вираженого медичного або рекреаційного ефекту, довгий час він залишався непоміченим споживачами марихуани і брідер, поки одного разу не була розкрита справжня його цінність для конопляної культури.

Вид і генетика

Інша назва рудераліса, більш звичне слуху - смітна коноплі. Це дикоросла рослина, невисока - близько 60-90 см, з дрібними нечисленними листками. Вперше її описав Янішевський - російський вчений-ботанік, в 1924 році, відзначивши її несхожість на технічну марихуану (різновид сатіва без психоактивної дії). Звідси ж пішла назва «рудераліс» - їм позначають всі витривалі дикі рослини, тобто - бур'яни.

У 2005 році в ході дослідження було встановлено, що генетика рудераліса є чимось середнім між сатіва і індика. Тоді ж було висунуто думку, що це не окремий вид, а гібридний підвид.

Властивості і цінність для світу канабісу

Невеликий розмір і низький вміст ТГК не дозволяє говорити про будь-яке психоактивну дію. У його вживанні немає ніякого сенсу, однак деякі селекціонери створюють гібриди, посилюючи властивості бур'янів конопель і в цьому випадку вже можна розраховувати на відчутний вплив. Втім, цінність рудераліса в іншому - він є автоцветущім рослиною.

На відміну від сатіва і індика, він може зацвітати незалежно від рівня освітлення, а просто по ходу свого зростання. Це відкриття дозволило повсюдно створювати автоцвети на основі індічних або сатівних сортів - досить використовувати при селекції гени рудераліса. Автоцвети не тільки дозволяють позбутися від впливу світла на перехід в фазу цвітіння, але і підвищити стійкість конопель до агресивних факторів зовнішнього середовища. Крім того, автоквітучі сорти за рахунок швидкого зростання і автоматичного цвітінню можуть давати по кілька врожаїв на рік.

Рудераліс: що це і в чому його цінність

Все статьи