Smileseeds.com.ua

+38 (095) 83 73 627

+38 (063) 15 84 558

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

Компания Smile-Seeds

Связаться с нами и сделать заказ можно любым удобным для Вас способом:

МТС        +38 (095) 83 73 627
Kstar    +38 (097) 18 22 628
Life          +38 (063) 15 84 558

почтаsmileseeds.ua@gmail.com
Новости

Насіння канабісу в Ізраїлі - Декриміналізація канабісу

Семена каннабісу в Ізраїлі, як і в країнах СНД, були доступні для покупки, в принципі, завжди. До кримінальної відповідальності були зацікавлені зберігання та вживання рослин марихуани, проте в 2017 році ситуація змінилася. В марте минулого года был принят закон о декриминализации употребления каннабиса. Тепер, при обнаруженні до 25 г марихуаны буде призначатися штраф у розмірі 300 шеклів (за нинішнім курсом близько 85 доларів), а за вживання каннабісу в громадському місці сума штрафу становить 1500 шеклів (приблизно 425 доларів). При цьому кримінальну справу буде порушено лише після четвертого затримання.

Марихуана - рослина з значним лікувальним потенціалом

Ізраїль став першою країною Ближнього Востоку, в якій було декриміналізовано споживання коноплі. Примітно, що тут же активно займаються вивченням медичних можливостей марихуани - хімічними та фармакологічними. І потрібно відзначити, що результати цих досліджень впечатляющие.

Каннабис успішно купирует болі, у тому числі викликані мігренню, допомагає боротися з безсонням, тревожними розладами та ПТСР, зменшує кількість приступів при епілепсії та допомагає боротися з раком. Последнее было подтверждено в недавних исследованиях - марихуана не тільки допомагає справлятися з наслідками хіміотерапії, вона також посилює її дію, зокрема, гальмує розвиток ракових кліток.

Сейчас в Ізраїлі близько 25 тисяч чоловік мають право користуватися медичною горілкою, у тому числі, при наличиї оконкозаболевания. Також багато призначають її психіатрів, оскільки ряд досліджень доводить корисність каннабісу при знятті стресу, лікування депресії та інших психологічних розладів. Опыт Ізраїля всього лише ще раз доводить необхідність держави пристосовувати законодавство до нових корисних досягнень у науці та медицині, незалежно від того, на базі чого вони будуються.

Все статьи