Smileseeds.com.ua

+38(099)77-09-888

+38(063)29-16-796

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

Компания Smile-Seeds

Связаться с нами и сделать заказ можно любым удобным для Вас способом:

МТС        +38 (095) 83 73 627
Kstar    +38 (097) 18 22 628
Life          +38 (063) 15 84 558

почтаsmileseeds.ua@gmail.com
Новости

Насіння конопель високим вмістом КБД

Насіння конопель високим вмістом КБД (CBD) відомі своїми лікувальними властивостями. Вивчення каннабідіола - одного з 85 речовин, що міститься в марихуані, і другого (крім ТГК) за силою впливу, почалося в 40-х роках. Вже до середини 80-х було запротокольовано його перше благотворний медичне вплив.

Що являє собою КБД

На відміну від ТГК, за яким оцінюють потужність ефекту марихуани, канабідіол не є психоактивних речовиною, тобто ніяк не впливає на сприйняття і свідомість. При вивченні лікувальних властивостей канабісу саме на ньому найчастіше акцентують уваги вчені. Зокрема, з моменту, коли було виявлено перше позитивне впливу КБД на пацієнта з хворобою Паркінсона, пройшло більше 30 років. За цей час з'явилося безліч досліджень, які розширили спектр корисної дії каннабідіола, в якому можна виділити:

  • щадне вплив на психіку і відсутність побічних ефектів;
  • знеболююче і седативну дію;
  • значний медичний потенціал при лікуванні Альцгеймера, епілепсії, розсіяного склерозу і ряду інших серйозних, у тому числі онкологічних, захворювань.

Чим примітні сорти з високим вмістом КБД

У цій категорії представлені сорти, в яких вміст CBD вище на 4% - саме це визначає наявність потужних терапевтичних властивостей. При цьому варто враховувати і показник ТГК. Не зовсім правильно розділяти марихуану на лікувальну і рекреаційну тільки за рівнем КБД - обидва провідних речовини визначають силу терапевтичного ефекту. Іншими словами, співвідношення між КБД і ТГК не менш важливо, ніж їх абсолютні значення - таким чином вони доповнюють і підсилюють дії один одного.

Пропонуємо вам ознайомитися з сортом кананабіса Auto C.B.D який підходить даного опису

купити Насіння конопель високим вмістом КБД (CBD)

Все статьи