Smileseeds.com.ua

+38 (095) 83 73 627

+38 (063) 15 84 558

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

Компания Smile-Seeds

Связаться с нами и сделать заказ можно любым удобным для Вас способом:

МТС        +38 (095) 83 73 627
Kstar    +38 (097) 18 22 628
Life          +38 (063) 15 84 558

почтаsmileseeds.ua@gmail.com
Новости

Насіння марихуани з Голландії - найпопулярніші сорти

Головна причина купити насіння марихуани з Голландії - відмінна якість продукту. Ця країна добре відома своїми брідер і сідбанкамі. І конкуренція між ними така, що довго утримуватися на плаву, пропонуючи низькосортний канабіс - не кажучи вже про те, щоб вийти на міжнародний ринок, не вийде. Тому в якості насіння можна бути впевненим, як і в пропонованих сортах. Брідери з Нідерландів - ті ще витівники, які настільки ж люблять споживати кінцевий продукт, скільки і створювати його. Звідси і велика різноманітність вибору, але якщо говорити про маст-хевах, то варто звернути увагу на наступні сорти-бестселери.

White Widow

Це одне з кращих творінь голландських бридерів - змішавши бразильську і індійську марихуану, вони отримали врожайний сорт з вираженим індічним Стоун, який триває і триває. Він розслабляє і робить потужну медичну дію - знімає біль, спазми, напруга і допомагає впоратися з безсонням. Має незвичайний вид - марихуана повністю покрита трихоми, що створюється враження, ніби кущ запорошені сніжним пилом. Приносить близько 600-900 г готового продукту і досить невибаглива в догляді, тому впоратися з нею може навіть новачок.

Northern Light

Говорячи про популярні насіння марихуани з Голландії, не можна не згадати про це Індик-домінантному сорті. У 70-х роках він потрапив в руки брідер з Нідерландів від афганських селекціонерів. Вони сорт стабілізували і поставили на конвеєр, після чого він незабаром отримав заслужене визнання в світі. Надає розслабляючий ефект - сильний і довгий, але не присипляє. У малих дозах може бадьорить. Має слабко виражені аромат фруктів і практично не відчутний на смак. Відрізняється невибагливістю у догляді.

Amnesia Haze

Сорт з вираженим сатівним дією - бадьорить і піднімає настрій, а з огляду на високий рівень ТГК - більше 20%, ефект виявляється потужний і триває довго. Має свіжий фруктовий смак з яскравими лимонними нотами, невибагливий в догляді і приносить хороший урожай як в Індоре - від 400 до 600 г з кв.м., так і аутдорі - близько 700 г з рослини.

Все статьи