Smileseeds.com.ua

+38(099)77-09-888

+38(063)29-16-796

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

Компания Smile-Seeds

Связаться с нами и сделать заказ можно любым удобным для Вас способом:

МТС        +38 (095) 83 73 627
Kstar    +38 (097) 18 22 628
Life          +38 (063) 15 84 558

почтаsmileseeds.ua@gmail.com
Новости

Международная политика про легализацию слабых наркотиков.

Міжнародне співтовариство продвигається вперед UNGASS 2016. На цьому тижні в штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку проходить з'їзд, в якому беруть участь 193 держави. Цель? Изменить правовой подход и политику в отношении наркотиков, приділяя первостепенную увагу общественному здравоохранению и правам человека.
 
Почему так важно этот саммит? Учасники обговорюють питання про цілеспрямованість виходу боротьби з наркотиками, що викликало багато насильства та конфліктів у багатьох районах по всьому світу. Друге совещание ССГАООН, що відбулося в 2008 році, завершилось спільним договором та підписанням Плану дій з викорінення торгівлі людьми та вживання наркотиків у всьому світі. Через 10 років уряду Мексики, Гватемали та Колумбії зупиняються на новому шляху, переконані в тому, що більш ніж очевидно, що жорстка політика та криміналізація вживання наркотиків привели до прямих негативних наслідків для їх населення.
 
Коррупция, насилие та відсутність безпеки представляють собою складну триаду для управління територіями, на які перешкоджає конфлікт у сфері незаконної торгівлі наркотиками.
 
За даними Х'юман Райтс Вотч, в Мексиці було загинуло більше 60 000 чоловік, а в період з 2006 по 2012 рік з-за війни з наркотиками вимерло більше 26 000 чоловік. Человечні витрати, які громадянське суспільство більше не може ігнорувати, і для цього потрібні глобальні відповідні заходи з підтримкою міжнародного співробітництва.
 
Декріміналізація та регулювання наркотиків представляється самим безпечним і невідкладним шляхом, коли багато країн починають свій власний шлях. См. Дело Уругваї, Чилі та Сполучених Штатів, де законний доступ до медичної марихуани вже дозволено.
 
Во время своєї выступления в UNGASS Энрике Пенья Нието, президент Мексики, ясно дал зрозуміти, що має прийняти нову політику щодо наркотиків: "Мета полягає в тому, щоб проаналізувати існуючу міжнародну стратегію і, перш за все, визначити найкращі рішення - від перспектив в області прав людини, профілактика та громадська охорона здоров'я, щоб зосередити увагу на добробут людей ».
 
Ми сподіваємось, що досвід країн, відмічених конфліктом, підвищить обізнаність в ООН та сприятиме більш безпечним способам споживання, доступу та виробництва.
Все статьи