Smileseeds.com.ua

+38(099)77-09-888

+38(063)29-16-796

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

Компания Smile-Seeds

Связаться с нами и сделать заказ можно любым удобным для Вас способом:

МТС        +38 (095) 83 73 627
Kstar    +38 (097) 18 22 628
Life          +38 (063) 15 84 558

почтаsmileseeds.ua@gmail.com
Новости

У Грузії легалізували наркотики

В останній день 2016 року лідер партії «Новий політичний центр – Гірчі» Зураб Джапарідзе очолив кампанію з підтримки ідеї легалізації марихуани.

Пом'якшення законодавства щодо вживання наркотиків – одна з передвиборчих обіцянок цього політика. Зокрема Зураб Джапарідзе перед камерами посадив насіння конопель у присутності людей, які підтримують його позицію. Згадана партія, яку очолює Зураб Джапарідзе, надала свій офіс у столиці Грузії для розміщення в ньому 77 горщиків, в яких посаджені насіння марихуани з різних куточків країни.

Потрібно відзначити, що підтримкою зазначеної партії користується не тільки канабіс, послідовники Зураба Джапарідзе виступають за декриміналізацію всіх видів наркотичних речовин. У Грузії вживання наркотиків, зокрема, марихуани – заборонено. Зураб Джапарідзе не закликає до поширення наркотиків або більш активного їх використання, але стверджує, що заборона розпоряджатися власним тілом для людини порушує його права.

За словами Джапарідзе, всі учасники акції громадянської непокори цілком свідомо публічно порушили кримінальний кодекс країни, в якій вони живуть. Всі вони усвідомлювали, що надалі можливий судовий процес, учасниками якого стануть сам Зураб Джапарідзе і два десятка прихильників ідеї легалізації наркотиків, які підтримали акцію.

В уряду є три варіанти можливої реакції – проігнорувати акцію, покарати її учасників або все ж таки ввести в законодавчі акти запропоновані цією політичною силою поправки. Грузія, населення якої складає близько 4 мільйонів осіб, анонсувала свій рух до Євросоюзу, але при цьому продовжує репресивну політику щодо людей, які вживають наркотики.

Самовільне вживання будь-яких видів наркотиків карається в Грузії тюремним ув'язненням на термін до 14 років. Щодня грузинські поліцейські тестують на вживання наркотичних речовин 112 осіб, у третини з них виявляють сліди вживання заборонених препаратів або куріння марихуани. За гуманізацію ставлення до споживачів наркотиків виступають учасники руху «Білий шум», що об'єднує 40 організацій.

Вони пропонують три поправки щодо декриміналізації вживання невеликих порцій наркотиків, визначення на законодавчому рівні дозувань дозволеного споживання і відмови від примусових аналізів. Правоохоронні органи Грузії повідомили про розслідування, пов'язаному з описаними подіями, а парламент прийняв запропоновані поправки.

Все статьи