Smileseeds.com.ua

+38(099)77-09-888

+38(063)29-16-796

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

Компания Smile-Seeds

Связаться с нами и сделать заказ можно любым удобным для Вас способом:

МТС        +38 (095) 83 73 627
Kstar    +38 (097) 18 22 628
Life          +38 (063) 15 84 558

почтаsmileseeds.ua@gmail.com
Новости

У США індіанці безрезультатно намагалися відкрити легальний курорт споживання каннабіса

У США індіанці намагалися відкрити легальний курорт споживання канабісу та інших легких наркотиків. Створити таку рекреативную зону намагалися мешканці резервації в штаті Південна Дакота.

Переговори щодо такої бізнес-ідеї проводилися на досить високому рівні – в них брали участь американське Міністерство юстиції і прокурор штату. Втім, добитися дозволу на відкриття тематичної курортної зони індіанцям не вдалося.

Автори ідеї не мають наміру опускати руки і будуть боротися за реалізацію свого плану, подаючи пакет документів для отримання необхідних дозволів повторно.

У багатьох штатах США медичне вживання марихуани вже легалізовано, але до Дакоті (як Південної, так і Північної) це не відноситься.

У цих штатах традиційно сильні позиції суворих республіканців, які не дозволили реалізуватися в законодавстві позиції білля про медичне вживання канабісу. Активісти, які складали білль, вирішили піти обхідним шляхом і зібрати достатню кількість підписів під зверненням про проведення референдуму, на якому буде розглянуто питання легалізації легких наркотиків. Якщо жителі штату підтримають ідею, законодавчий орган буде зобов'язаний прислухатися до громадської думки.

У Північній Дакоті під зверненням вдалося зібрати 17,6 тисяч підписів для ініціації референдуму потрібно було зібрати лише 13,5 тисяч). А в Південній Дакоті питання зависло на стадії збору підписів – достатня для референдуму кількість прихильників ідея зібрати не змогла.

Легалізацію легких наркотиків, зокрема, марихуани для медичних цілей в багатьох штатах пояснюють не тільки прагненням полегшити стан хворих, але і фінансовою вигодою. У той же час у Північній і Південній Дакотах керівництво штатів впевнене, що після легалізацію «травички» доведеться боротися з численними випадками зловживання. Тому замість прибутку такий крок принесе збитки, адже доведеться створювати нові контролюючі органи. За підрахунками фахівців, регулювання ринку легального обороту конопель обійдеться бюджету Північної Дакоти в 2 мільйони доларів.

На даному етапі розвитку подій відповідальні органи перевіряють справжність підписів під зверненням, який ініціює референдум.

Все статьи