Smileseeds.com.ua

+38(099)77-09-888

+38(063)29-16-796

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

Компания Smile-Seeds

Связаться с нами и сделать заказ можно любым удобным для Вас способом:

МТС        +38 (095) 83 73 627
Life          +38 (063) 15 84 558

почтаsmileseeds.ua@gmail.com

Новости

Вплив марихуани на людський організм

Науково доведено, що конопля руйнує деякі клітини гліоми, найнебезпечнішої форми мозкової пухлини. Дослідження на людях не проводилися, дані засновані на результатах експериментів з мишами.

очі

Незначне поліпшення гостроти зору. Слизова оболонка, що виділяє рідину, зволожуючу очей, містить велику кількість рецепторів. Впливаючи на них, коноплі знижує внутрішньоочний тиск і сприяє лікуванню глаукоми. Вона також може бути корисною при лікуванні запалення сітківки ока.

Лімбосістема

Зниження неспокою і нервозності. Конопля стимулює нейрони, які виробляють допамін в системі лимбико (мозок емоцій). У невеликих дозах це допомагає послабити занепокоєння, у великих дозах - викликає прямо протилежну реакцію. серце Відразу ж після куріння конопель приблизно на 30-40 ударів на хвилину частішає серцебиття. Ефект спостерігається протягом години.

гіпоталамус

Придушення нудоти. Конопля допомагає придушити нудоту і блювоту, викликану хіміотерапією і препаратами проти СНІДу. Стимуляція апетиту. Конопля уповільнює дії центру регуляції ситості, що знаходиться в центрі гіпоталамуса. Вона стимулює апетит у хворих на СНІД і рак. В даний час досліджується можливість застосування конопель для лікування анорексії (повна відсутність апетиту) спинний мозок Відособляється ефект. Конопля стоїть між аспірином і морфіном в ряду анальгетиків, на багато перевершуючи перший і поступаючись другим. Дослідження спрямовані на серійне виробництво знеболюючих засобів на основі конопель, йдуть в декількох країнах. Перші ліки, випробувані в Англії, допомагають побороти біль при артриті, раку, мігрені, ревматизмі. імунна система Стимуляції вироблення антитіл. Конопля діє на імунну систему досі невідомим чином. У не великих дозах вона може підвищувати імунний захист. Застосовна при лікуванні шлунково-кишкового тракту, хвороб шкіри та сечостатевої системи, бронхолегеневих і відсталих захворювань. мозочок Поліпшення початкових рухових функцій.

Дослідження показали що невеликі дози канабісу послаблюють м'язові спазми у хворих на атеросклероз. Конопля також використовується деякими епілептикам для кращого контролю за своїми рухами

Все статьи