Smileseeds.com.ua

+38(099)77-09-888

+38(063)29-16-796

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

Компания Smile-Seeds

Связаться с нами и сделать заказ можно любым удобным для Вас способом:

МТС        +38 (095) 83 73 627
Kstar    +38 (097) 18 22 628
Life          +38 (063) 15 84 558

почтаsmileseeds.ua@gmail.com
Новости

Жителі Америки вважають, що цигарки, цукор і алкоголь небезпечніше конопель

Представник влади в штаті Арізона спробував виступити проти легалізації марихуани, проте очікуваного результату він не отримав. Користувачі соціальної мережі Фейсбук жорстко розкритикували його виступ. Завдяки обуреним користувачам депутату довелося погодитися з їхньою думкою і забрати заяву про заборону марихуани. Виходячи з цього, противників законопроекту зовсім не залишилося і незабаром всі жителі вищевказаного штату зможуть спокійно купити марихуану і навіть вжити її в публічних місцях.

Цей депутат, представник партії Республіканців, давно вже вимагає повної заборони марихуани, навіть в медичних цілях. Також він закликав усіх медичних працівників не прописувати пацієнтам лікування марихуаною в будь-якому випадку, однак ті навідріз відмовилися. Сталося це тому, що деякі хворі сильно потребують в коноплях і лікарі чітко про це знають. Якщо виходити з сухої статистики, близько 90 відсотків пацієнтів, які знаходяться на такому лікуванні, оформлюють медичну страховку на вживання саме гомеопатичних натуральних засобів, до яких відноситься коноплі.

За сучасними законами ця страховка діє цілий рік, однак її слід оновлювати раз в рік, звіряючи з останніми медичними хворого аналізами. Республіканець пропонував хоча б скоротити цю страховку до півроку. Однак, багато жителів штату побачили в цьому якусь зацікавленість самої влади, так як в такому випадку, при частій зміні страховки, хворим довелося б платити набагато більше. Звертаючись з такою заявою, громадяни чітко висловили свою позицію, депутату нічого не залишалося, крім як погодитися з думкою більшості. Адже після того, як його законопроект потрапив у мережу Інтернет, його офіс був атакований дзвінками і листами обурених людей, які абсолютно проти таких змін.

Депутат намагався спростувати чутки про своїх особистих інтересах від цього закону і говорив про те, що на даний момент марихуана стала занадто доступною всім жителям саме завдяки рецептами лікарів, адже у випадках хабара, будь-хто міг користуватися в своїх інтересах. Однак і ці аргументи ніяк не позначилися на обурення громадян.

Жителі цього штату вкотре показали свою позицію за допомогою інтернету, який дає їм певну владу. При цьому варто віддати належне депутату за те, що він не побоявся піти на конфлікт з жителями і наполегливо відстоював свою позицію.

Все статьи