Компания Smile-Seeds

График Работы
Пн-Пт: 10:00 -18:00
Субота: 10:00-14:00
Вс: Выходной

МТС
        +38 (095) 83 73 627 Kstar    +38 (097) 09 39 125 Life          +38 (063) 15 84 558 почтаНаписать нам
Новости

Американці захистили програму легалізації конопель через Фейсбук

Депутат з Арізони (США) ухвалив спробу дискредитації програми легалізації конопель, але замість підтримки суспільства отримав обурення, яке розгорнулося в соціальних мережах. Через віртуальних протестів слуга народу незабаром змушений був відкликати заявку. Таким чином, через деякий час жителі Арізони зможуть купувати насіння марихуани, так і готову продукцію.

Член Республіканської Партії Джей Лоренс зареєстрував законопроект HCR 2019, в разі прийняття якого лікарям б заборонили рекомендувати канабіс своїм пацієнтам. За статистикою, 90% хворих оформляють карту медичної конопель саме за рецептом гомеопатів і натуропатов.

Згідно з чинним законодавством, карта потребує щорічному оновленні, тоді як Лоренс пропонував скоротити інтервал до 6 місяців. Активісти побачили в цих намірах інтерес влади, оскільки часте відновлення документа спричинило б додаткові фінансові витрати населення.

Через кілька хвилин після публікації резонансного законопроекту телефон офісу депутата розривався від дзвінків активістів і пересічних громадян.

Точка зору депутата

Лоренс спростував думки суспільства з приводу особистих інтересів і парирує звинувачення широкою доступністю карти канабісу. Але під час бесіди з населенням народний обранець з'ясував, що натуропати, на відміну від представників інших напрямів, слідують букві закону.

Жителі штату Арізона в черговий радий довели «силу Фейсбуку» і наочно продемонстрували, як пересічні громадяни можуть впливати на політиків. При цьому варто відзначити сміливість Джея Лоренса, який не побоявся піти на контакт із людьми, щоб почути думку народу з перших вуст. Такий принцип і є основним секретом ефективності демократичної системи.

Багато хто напевно задаються питанням: як соціальна мережа вплинула на рішення консерватора? Почалося все з того, що один активіст закликав інтернет-користувачів провести мітинг біля будівлі місцевого Капітолію. Протягом декількох годин повідомлення отримало більше тисячі «лайків» і сотні коментарів.

Незважаючи на відмову від невдалої ідеї, громадськість все одно вийде на мітинг, щоб у інших чиновників більше не виникало думок про утиск програми легалізації конопель.

Примітно, що легалізація канабісу не позначилася на попиті насіння марихуани, оскільки ця продукція володіє унікальними якостями, які не властиві рослині.

Все статьи