Компания Smile-Seeds

График Работы
Пн-Пт: 10:00 -18:00
Субота: 10:00-14:00
Вс: Выходной

МТС
        +38 (095) 83 73 627 Kstar    +38 (097) 09 39 125 Life          +38 (063) 15 84 558 почтаНаписать нам
Новости

Аналіз на канабіс: види тестування і як обійти

В епоху доступності канабісу роботодавці змушені перевіряти співробітників, чи вживають вони психоактивні речовини і наскільки часто це роблять. Керівники підприємств зацікавлені в ефективності праці, тому їх бажання контролювати стан організму є цілком виправданим.

Види аналізу на марихуану

Наркодиспансери можуть перевірити наявність канабісу в організмі наступними способами:

  • Аналіз слини. Це швидке дослідження, зазвичай застосовується при вибірковій перевірці персоналу;
  • Аналіз сечі. ТГК зберігається в біологічному зразку більше 3-х тижнів, тому дослідження призначається при підозрі на вживання канабісу за останній час;
  • Дослідження крові. Цей аналіз дозволяє отримати швидкі результати. Каннабинола зберігається в крові до 7 днів, у завзятих курців - до 25 днів;
  • Тестування волосся. Це кращий спосіб підтвердити або спростувати факт куріння за останній час, оскільки ТГК залишається в волосі до 90 днів, а у хронічних курців все півроку.

Як обдурити тест на канабіноїди

Молекулярні сліди ТГК можуть міститися в біозразків від лічених днів до декількох тижнів, тому не варто сподіватися, що речовина зникне саме по собі. Перед здачею аналізу потрібно промити організм, вживаючи велику кількість води, журавлинного соку або сечогінних препаратів. Виведенню психоактивних речовин сприяють інтенсивні фізичні навантаження, відвідування сауни та інші дії, які стимулюють обмін речовин.

У день здачі аналізу пийте дуже багато води, щоб мінімізувати концентрацію ТГК. Не завадить вживання харчових добавок разом з вітамінами, які мають в складі креатинін. Напередодні самого тестування сходіть в туалет для виведення великої кількості рідини. Цей підхід дозволить значно скоротити вміст метаболітів.

Все статьи