Компания Smile-Seeds

График Работы
Пн-Пт: 10:00 -18:00
Субота: 10:00-14:00
Вс: Выходной

МТС
        +38 (095) 83 73 627 Kstar    +38 (097) 09 39 125 Life          +38 (063) 15 84 558 почтаНаписать нам
Новости

Брідери - хто вони

Слово, яке часто зустрічається в опису сортів і статтях про канабіс, позначає людини (або групу людей), відповідального за різноманітність на ринку марихуани. Саме брідери займаються створенням та відтворенням штамів канабісу, використовуючи старий, як світ, спосіб «схрещування і селекції» - breeding. Ці люди стоять за всіма сідбанкамі - виробниками насіння, - але не рідко працюють поодинці. Процес бридинга складніше, ніж може здатися, хоча, в цілому, описується одним реченням: вирощувати рослини і відбирати кращі з потрібними характеристиками, отримувати насіння, знову висаджувати, знову відбирати ... І так поки не з'явиться стабільний гібрид з шуканими властивостями.

За якими критеріями відбір

Урожайність, зміст ТГК як головного психоактивної компонента, розміри і структура куща, життєстійкість і адаптивність, швидкість цвітіння і характеристики шишок - досить очевидні параметри для відбору. До менш очевидним, але все одно дуже важливим, відносяться:

співвідношення суцвіть до листів: чим більше квітів і менше листя на колі, тим краще. Відмінним вважається показник 7: 1, а ось рослини з співвідношенням 1: 1 або 2: 1 навряд чи пройдуть контроль;

форма листя: враховується при розробці сорти під конкретні кліматичні умови;

При інспекції суцвіть крім усього іншого приділяють увагу розмірам трихом, рівномірному розподілу смол і наскільки швидко руйнуються компоненти канабісу при довгому зберіганні.

Чому не кожен може стати брідер?

Знання законів Менделя, можливість і здатність працювати з великою кількістю кущів - чим більше плантація, тим вище шанс на успіх, - а також кошти на обробку цих площ. Так, можна використовувати техніку раннього відбору - займатися паростками, тоді скорочуються витрати на догляд, але така методика не завжди працює. І, найголовніше, що потрібно брідер - можливість / бажання напрацьовувати досвід роками.

Все статьи