Компания Smile-Seeds

График Работы
Пн-Пт: 10:00 -18:00
Субота: 10:00-14:00
Вс: Выходной

МТС
        +38 (095) 83 73 627 Kstar    +38 (097) 09 39 125 Life          +38 (063) 15 84 558 почтаНаписать нам
Новости

Чим корисний корінь конопель

У терапії різних захворювань широко використовують листя і суцвіття конопель, але медичним ефектом володіє і корінь рослини. Його користь була відома ще століття тому. Про спазмолитических і інших терапевтичні властивості писав римський історик Пліній Старший в «Природних історіях», а до кінця 17 століття лікарі призначали його при лихоманці, артриті, подагрі, болях в суглобах, опіках, пухлинах і різного роду запаленнях.

Науково доведено, що канабіноїди - активні компоненти канабісу - дійсно ефективні при болях, спазмах, судомах, запаленнях і навіть при лікуванні онкозахворювань - дослідження на цей рахунок тривають, але вже є результати придушення каннабиноидами розвитку раку. Однак в коренях конопель немає цих речовин: ні ТГК, ні КБД, ні інших відомих канабіноїдів. Тоді в чому ж користь цих частин конопель?

Активні з'єднання в коренях канабісу

Хоча в коренях не містяться канабіноїди, в них багато терпеноидов, в тому числі тритерпеноїдів, стеринів і мінорних з'єднань типу холіну. Ці компоненти також мають значну терапевтичну цінність. Зокрема, сучасні біохімічні дослідження підтверджують їх ефективність при запаленнях, високій температурі (жарознижуючий ефект), болях і різних пухлинах. Ця інформація не повинна стати закликом до самолікування корінням конопель, оскільки поки невідома точна робоча дозування, наявність побічних ефектів і протипоказань. Однак вже ведеться розробка рецептур, і можливо незабаром з'являться препарати на основі конопляного кореня з вищепереліченими показаннями до застосування.

Тим часом на ринках США, Канади і Європи з'являються косметичні засоби на основі кореня конопель: лосьйони, бальзами для губ, спреї, масажне масло. Передбачається, що вони мають протизапальну і знеболюючу дію, а також добре впливають на тонус і вигляд шкіри.

Все статьи