Smileseeds.com.ua

+38 (095) 83 73 627

+38 (063) 15 84 558

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

Компания Smile-Seeds

График Работы
Пн-Пт: 10:00 -18:00
Субота: 10:00-14:00
Вс: Выходной

МТС
        +38 (095) 83 73 627 Kstar    +38 (097) 09 39 125 Life          +38 (063) 15 84 558 почтаНаписать нам
Новости

Що таке фемінізовані насіння і як їх вирощувати

Знайомство новачків з широким асортиментом сідбанков рано чи пізно впирається в питання «фемінізовані насіння що це». Насправді це всього лише один з каменів спотикання при покупці, але, не розібравшись з ним, не можна заглибитися в подальший вибір марихуани.

Чому «фемінізовані» і звідки взялася «сенсімілья»

Фемінізовані насіння - це те з чого практично з 100% гарантією можна виростити жіноче рослина. Оскільки тільки воно дає шишки, роздобути собі саме жіночу особину критично важливо для гровера. На противагу фемінізованим є регулярні насіння, з яких може вийти як жіноче, так і чоловіче рослина, придатне тільки для запилення.

Оскільки шишки дає тільки сенсімілья - незапліднена марихуана жіночої статі, чоловічі кущі доведеться своєчасно прибирати. З огляду на, що під регулярні насіння потрібна велика площа - щоб компенсувати ризик одержання чоловічої особини, і в майбутньому має бути морока з визначенням статі / видаленням куща, то фемінізовані насіння для відкритого грунту та закритого грунту вигідно виділяються на їх фоні.

І це не єдина їхня перевага, до інших відносяться:

  • Найкраще, в порівняння з регулярною марихуаною, якість продукту;
  • У рослин кращий імунітет і їх легше ростити;
  • Обсяг врожаю, як і смакові, ароматичні якості продукту з усіх кущів однорідний.

Фемінізовані насіння вирощування

Всі нюанси залежать від сорту і гровінг фемінізована марихуани звичайно ж вимагає дотримання базових правил вирощування. Втім, можна виділити деякі моменти, до яких варто поставитися з особливою увагою, щоб уникнути того мінімального відсотка шансу виростити чоловічу коноплю або гермафродита. Що отримати урожайний кущ слід:

  • наголошувати на добрива з азотом;
  • стежити за вологістю і температурою - вона повинна бути на рівні середньої кімнатної;
  • використовувати джерело освітлення з синім спектром і стежити за фотоперіодом - він не повинен перевищувати 12 годин.

Фактично у фемок немає мінусів - крім хіба що більш високу ціну в порівнянні з регулярною коноплями, але цей момент повністю перекриває описані вище переваги.

Все статьи