Компания Smile-Seeds

График Работы
Пн-Пт: 10:00 -18:00
Субота: 10:00-14:00
Вс: Выходной

МТС
        +38 (095) 83 73 627 Kstar    +38 (097) 09 39 125 Life          +38 (063) 15 84 558 почтаНаписать нам
Новости

Дюжина фактів про каннабіс

1. Марихуана – подрібнені сухі квіти і листя конопель.
 
2. 162 мільйони чоловік хоча б раз у рік вживають марихуану і це засіб для розслаблення друге за популярністю після алкогольних напоїв.
 
3. 40% американських школярів пробували «травичку», 20% застосовують її для розваги і розслаблення регулярно.
 
4. Вчені стверджують, що смерть людини настане після викурювання 800 косяків поспіль. При цьому організм не отруять каннабиоиды, а окис вуглецю. Поки що не зафіксовано жодного випадку смерті від вживання конопель. Щоб з'ясувати, яка доза буде смертельною для людини, проводили досліди на собаках, всі піддослідні залишилися живі.
 
5. Назва «марихуана» прийшло з Мексики. Воно співзвучно з іменами Марія і Джейн (Хуана) і спочатку цим словом військові моряки називали борделі.
 
6. В оптимальному середовищі рослина гібридною або сортових конопель здатне додавати 3-5 см за добу. Цвісти і плодоносити коноплі здатна, якщо досягла висоти близько 50 див.
 
7. Тетрагидраканнабинол – речовина, яка виробляє основний психоактивний ефект при вживанні марихуани викликає спотворення сприйняття часу, загострює смакові відчуття, сприяє звеселяння і розслабленню. Вміст ТГК в марихуані залежить від сорту чи гібриду, з якого була отримана «травичка», пропорції вмісту в продукції листя і квіток, погодних умов, грунту, збору врожаю. Мінімальний вміст ТГК для отримання розслабляючого або звеселяючого ефекту – 3%.
 
8. У Великобританії марихуана нелегализирована, однак єдиним покаранням для людей, які її мають в невеликих кількостях, є конфіскація канабісу.
 
9. До 1942 року марихуана була одним із препаратів, які можна було в лікувальних цілях купити в будь-американської аптеці і навіть у багатьох супермаркетах. Передбачалося, що канабіс допомагає позбутися від нудоти, ревматичних та інших болів.
 
10. Першою країною в світі, яка зважилася на легалізацію медичної конопель у наш час, стала Канада, де в 2003 році дозволили застосування конопель пацієнтам, які страждають від сильних болів.
 
11. Але до того, як на легалізацію зважилася Канада, США вживати медичну марихуану при рекомендації лікарів дозволили деякі штати. Першим таким штатом в 1993 році стала Каліфорнія.
 
12. 85% всього канабісу на планеті вирощують в закритих приміщеннях.
Все статьи