Компания Smile-Seeds

График Работы
Пн-Пт: 10:00 -18:00
Субота: 10:00-14:00
Вс: Выходной

МТС
        +38 (095) 83 73 627 Kstar    +38 (097) 09 39 125 Life          +38 (063) 15 84 558 почтаНаписать нам
Новости

Ейфорійні сорти марихуани

Напружене життя, з його щоденною метушливою ​​біганиною, виснажливою ​​і часто нецікавою роботою, яка займає більшу частину дня, іноді вимагає не просто перепочинку, а повноцінного відпочинку, який буде поєднувати хвилини радості і ейфорії з періодом розслаблення.

Властивості ейфорійних сортів

Звичайно, у кожного свої переваги, згідно з якими вибирається сорт, який максимально відповідає його смаку і очікуваному ефекту. Залежно від звичок і темпераменту користувача, ейфорія може виникати як від індічних, так і від сатівних стрейнів. Одні хочуть поплисти в спокійне море радості, а іншим потрібно відчути потужний заряд бадьорості та енергії, поєднаний з ейфорією.

Велика кількість і різноманітність сортів може привести до деяких ускладнень при виборі. Щоб цього уникнути, розумно буде скористатися своєрідною підказкою у вигляді списку, що включає в себе топові ейфорійні сорти канабісу.

Підбірка ейфорійних сортів

  • Ultra White Amnesia; На 75% складається з сатіви, а чверть припадає на індику. Переважання сатіви піднімає настрій і заряджає активністю з плавним переходом в приємне розслаблення. Перевагою є невибагливість кущів і високий вміст ТГК – 22%.
  • AK-47; Цей вже класичний сорт дуже популярний серед гроверів, завдяки високій стійкості до несприятливих факторів зовнішнього середовища, можливістю виростити стабільно великий і якісний урожай. Ефект спочатку м'який і повільний, плавно переходить в активний стан ейфорії. Процентне співвідношення сатіва/індика – 60/40.
  • Fast Northern Lights; Ще один широко відомий сорт, який можна вирощувати як а індорі, так і аутдорі. Потужний ефект цього стрейну за рахунок 20-процентного вмісту ТГК допоможе розслабитися і відчути, як спокій і щастя переповнюють думки і почуття. В ароматі переважає сосна, смак солодкий.
  • Big Altai Sativa Express; У фенотипі цього сорту превалює сатіва – 90%, індика 10%. В основі алтайська і африканська генетика, що забезпечує стійкість рослин до несприятливих факторів. Аромат хвойного лісу з приємним смаком кедрових горішків. Кущі дають відмінний урожай, високий рівень ТГК, який становить 22%, гарантує сильний, яскравий і незабутній ефект, що занурює в море ейфорії.
Все статьи