Компания Smile-Seeds

График Работы
Пн-Пт: 10:00 -18:00
Субота: 10:00-14:00
Вс: Выходной

МТС
        +38 (095) 83 73 627 Kstar    +38 (097) 09 39 125 Life          +38 (063) 15 84 558 почтаНаписать нам
Новости

Елітне насіння конопель - П ятірка елітних сортів марихуани

Елітне насіння конопель з кращих сортів конопель

Складно створювати топи по сортам, враховуючи різноманітність вибору, і ще складніше - робити це об'єктивно. Зараз кожен може замовити елітне насіння конопель, підбираючи варіант на свій смак, враховуючи ефект, врожайність і особливості зовнішнього вигляду. Тому, якщо і робити вибірки, то такі, які б розкрили всю різноманітність елітного канабісу.

Auto AK-47

Вдосконалений варіант популярного штаму. Виглядає яскраво, з стирчать з щільних суцвіть трихом. У генетиці переважає сатіва, а смак - традиційний для індика - пряний і фруктовий. Вплив виходить комбінованим, глибоким - відмінно витриманий баланс high і stone ефектів. Сорт урожайний - близько 600-750 г сухого продукту з квадратного метра.

Auto Gagarin

Сорт з вираженим шоколадно-карамельним смаком і дуже потужним ефектом. Рівень ТГК тут - 31%, тому і рекомендується він тільки досвідченим любителям канабісу. Зовнішній вигляд у сорту такий же яскравий, як і ефект - збита кола в яскравих червоно-жовто-помаранчевих тонах. Досить врожайний - з квадратного метра можна зібрати близько 500 г.

Auto White Widow

Гібрид з вираженою дією сатіва, але дуже компактний - виростає до 70 см в приміщенні і 150 см - на вулиці. Свою назву отримав через білі кристалів, які щільно покривають рослину. Урожай сорт дає з квадратного метра близько 400-600 г. Використовується в медицині, але популярність заслужив своїм оригінальним, глибоким ефектом.

Auto Jack Herer

Один з легендарних сортів, який активно використовується в селекції, є яскравим представником сатіва з довгим high-ефектом. ТГК тут середній - 15%, рослина дуже компактне - близько 50 см в Індоре і до метра - в аутдорі. Аромат і смак близький до вершкового.

Auto Northern Lights

Визнаний найкращим штамом афганської індика, йде з глибоким розслаблюючим дією. Має незвичайний вид - кристали, якими покрита кола, по відтінку близькі до синього - звідси й така поетична назва. Аромат при цвітінні - мускусний, а сухий матеріал вже пахне прянощами.

Все статьи