Компания Smile-Seeds

График Работы
Пн-Пт: 10:00 -18:00
Субота: 10:00-14:00
Вс: Выходной

МТС
        +38 (095) 83 73 627 Kstar    +38 (097) 09 39 125 Life          +38 (063) 15 84 558 почтаНаписать нам
Новости

Фестиваль конопель: десятий за рахунком Cannafest пройшов в Празі!

На початку листопада на базі PVA Expo Praha Letňany відбулася чергова ярмарок Cannafest, мабуть, саме шановне і великий захід такого роду. Об'єднало під одним дахом гроверів, виробників конопляної продукції і гостей, небайдужих до канабіс-культурі. Сам фестиваль присвячений експонування конопляного текстилю, БАДів, напоїв, солодощів і косметики на основі марихуани. Гостей розважали різноманітно: від наукових лекцій до конкурсів по згортанню Джоінт на швидкість, навіть для дітей обладнали спеціальний куточок.

Чим порадував відвідувачів Cannafest-2019?

Починаючи з 2010 року (тобто з моменту, коли в Чехії легалізували зберігання канабісу та його вирощування для особистого користування), в Празі щорічно проводять масштабний фест для коноплярів. Cannafest-2019 став десятим за рахунком - і, мабуть, одним з найбільш солідних і видовищних. Місто відвідали понад 200 виробників сировини, сільськогосподарського обладнання, Мерч і конопляної продукції всіх мастей (від хемп-одягу до продуктів харчування).

Не обійшлося і без людей, глибоко залучених в тему вирощування і легалізації канабісу. Хлопці, які присвятили життя роботі з луб'яних культурами, ділилися тонкощами з початківцями Гровер. Знайшовся час і для вчених, бізнесменів, медиків і активістів, чия мета - зробити медичну марихуану більш доступною тяжкохворим пацієнтам з різних країн. Темі європейської наркополітики та ізраїльської медицини (в частині використання марихуани) була присвячена важлива частина конференції.

Крім лекторію, гості ярмарку могли заглянути в чіллаут-зону і конопляний буфет, а також прогулятися по торговим і виставковим точкам. Навіть з самого початку не зацікавлені в шопінг люди в результаті не могли втриматися від покупки сувенірів, незвичайних конопляних смакоти і ексклюзивних новинок від європейських і американських канабіс-брендів. Не обійшлося і без ворк-шопів, в яких можна було попрацювати з конопляної пеньком і іншими лубовими матеріалами.

Чого б не хотів відвідувач: довідатися про ціни на нові сорти або спробувати морозиво з коноплею, послухати музику або напружити мозок на семінарі, - йому знайшлося заняття в PVA Expo Praha Letňany. Організатори ювілейного - десятого - фестивалю зробили все, щоб його відвідування запам'яталося кожному гостю!

Все статьи