Компания Smile-Seeds

График Работы
Пн-Пт: 10:00 -18:00
Субота: 10:00-14:00
Вс: Выходной

МТС
        +38 (095) 83 73 627 Kstar    +38 (097) 09 39 125 Life          +38 (063) 15 84 558 почтаНаписать нам
Новости

Фіолетова марихуана - приваблива і незвичайна

Кожна людина, ким би він не працював і чим би він не займався, обов'язково хоче виділитися, мати або придумати що-небудь оригінальне, яке є тільки у нього або у обмеженої кількості людей. Не виняток і гровер, що займаються вирощуванням каннабіса, який, виявляється, може бути не тільки зеленим, а й мати найрізноманітніші відтінки і кольори, наприклад, - фіолетовий. Також можуть зустрічатися суцвіття з синім і навіть рожевим відтінками.

Незвичайні кольори викликають непідробний інтерес у любителів канабісу. Однак потрібно мати на увазі, що просто так, будь-якими штучними способами не можна зробити, щоб рослина забарвилося в той колір, який заманеться Гроверу. Тут все безпосередньо залежить від генетики. Але можна підібрати схильний до незвичайної забарвленням сорт і виростити на радість собі і друзям.

Частини рослини, які фарбуються

Є певні частини рослини, які можуть бути іншого кольору, наприклад, фіолетового. До них відносяться:

  • тичинки (волоски); колір трохи загубиться під час сушіння і пролечкі, але все-таки, певний відсоток залишиться;
  • чашечки суцвіть; саме їх колір надає найбільший вплив на загальну забарвлення суцвіть;
  • листя; за певних умов вони можуть змінювати відтінок або навіть колір;
  • трихоми; мають незначний вплив на фарбування суцвіть.

Зазвичай, досить строкаті суцвіття конопель виглядають так, оскільки складаються з різних частин. Буває, що в фіолетовий колір забарвлюються тільки тичинки, а листя з суцвіттями залишаються зеленими. Квіткові чашечки, з яких складається суцвіття, можуть по-різному забарвлені у фіолетовий колір. Суцвіття складається з декількох сотень таких чашок, які найбільшою мірою впливають на те, як буде пофарбований вже готовий до вживання продукт. Наявність в суцвітті навіть декількох чашок фіолетового і пурпурного кольору вже вплине на те, що шишка матиме не зовсім зелений колір. При певних умовах, в першу чергу, максимальному збільшенні світлового потоку, який потрапляє на кущ, листя канабісу також можуть змінювати колір і частково або повністю змінювати відтінок на фіолетовий.

Що можна зробити, щоб суцвіття стали фіолетовими

Насамперед, потрібно купити сорт канабісу, який має генетичну схильність до фіолетової забарвленням. Крім того, можна спробувати зробити ще кілька дій, які сприятимуть тому, щоб суцвіття стали фіолетовими. До таких дій можна зарахувати такі:

  • вибір сорту потаємні; в цьому випадку висушені суцвіття збережуть максимум незвичайного і оригінального кольору;
  • температурний режим; зробити так, щоб денна температура була досить висока, а в нічні години - набагато нижче. Контраст температур сприяє отриманню бажаного ефекту;
  • посилити освітлення, щоб фарбувальні речовини вироблялися в більшій кількості;
  • стежити за рН в прикореневій зоні; деякі сорти канабісу можуть змінювати колір на фіолетовий в залежності від конкретного значення рН.

Звичайно, завжди можна сказати, що це вже надмірність, але гровер, яким вже мало просто виростити і зібрати хороший, якісний урожай, пробують щось нове, експериментують з рослинами, таким чином, отримуючи задоволення від того, що їм вдалося зробити в процесі вирощування різних сортів канабісу.

Все статьи