Компания Smile-Seeds

График Работы
Пн-Пт: 10:00 -18:00
Субота: 10:00-14:00
Вс: Выходной

МТС
        +38 (095) 83 73 627 Kstar    +38 (097) 09 39 125 Life          +38 (063) 15 84 558 почтаНаписать нам
Новости

Урожайний автоцвет сорт конопель Auto Big Bang

Якщо вам потрібен автоцвет, що має хорошу продуктивність, то Auto Big Bang добре підійде на цю роль. Характеристики рослини будуть залежати від зовнішніх факторів, таких як місце вирощування, клімат, погода, догляд та ін. У теплиці урожай можна збирати з інтервалом в 80 днів, тому багато гровер вирощують кущі в приміщенні. В даному випадку з одного квадратного метра можна зібрати 300 грамів рослини. І це при тому, що максимальна висота куща становить 1 метр.
 
Вирощування на холодному грунті незручно тимчасовими рамками. Цю процедуру можна виконувати тільки в період з квітня по вересень, тоді як теплиця постійно буде засаджена насінням. Але на вулиці і продуктивність вище, що пов'язано з більшою висотою куща. На холодному грунті Auto Big Bang виростає до півтора метрів, а шишки розташовані компактно.
 
Це досить рідкісний сорт і отримати його насіння можна завдяки нашому інтернет-магазину. Щоб товар виявився в ваших руках, необхідно знайти потрібне найменування і зробити замовлення. На все про все піде всього кілька секунд. Auto Big Bang популярний у багатьох країнах світу. Цим рослиною засаджено велику кількість полів Голландії, жителі якої є основними споживачами. Завдяки сильному впливу і розслаблюючим ефектом, сорт повсюдно використовується в медичній сфері. На Заході рослина відіграє важливу роль у виробництві ліків, причому там канабіс відноситься до категорії традиційних видів лікування.
Все статьи