Компания Smile-Seeds

График Работы
Пн-Пт: 10:00 -18:00
Субота: 10:00-14:00
Вс: Выходной

МТС
        +38 (095) 83 73 627 Kstar    +38 (097) 09 39 125 Life          +38 (063) 15 84 558 почтаНаписать нам
Новости

Шукайте найсильніший сорт марихуани в світі? Тримайте ТОП-3

Відповідь на питання про те, який найсильніший сорт марихуани в світі, не змінюється вже який рік, правда Moon Rocks для більшості - це те, чим краще все ж милуватися з далека. Рівень ТГК тут мінімум 50% і на тлі традиційно потужних сортів трохи більше за 20%, Moon Rocks виглядає так, ніби дійсно збирається відправити вас на Місяць (і за відгуками приблизно це і відбувається). Хоча звучить така подорож досить заманливо, готуватися до вживання марихуани коштує з ретельністю збирається до польоту космонавта. Зловити бед-тріп з таким рівнем потужності, заздалегідь не прошерстів мануали, легше простого і навіть в разі підкутості в теорії все може закінчитися плачевно при нестачі практики.

Яка є альтернатива? Почати з традиційно потужних сортів - вони так само хороші, мають своєю індивідуальністю і головне - з ними набагато легше справлятися навіть новачкам. Вибір серед «важкоатлетів» за 20% ТГК досить великий, тому надаємо трійку тих, що безумовно заслуговують на увагу.

Tangerine Dream

Рівень ТГК 25%. Крім потужного сатівного хая може похвалитися ароматом. Він у нього такий, ніби прямо перед вами шматують мандаринову шкірку. Смак відповідає - цитрусовая терпкість з гірчинкою перемежовуючи з фруктовою солодкістю. Сорт приносить 500 г з квадратного метра і відноситься до досить вибагливим - не підходить для гроверів-новачків.

Amnesia Molotov

Ще один сатівний сорт з рівнем ТГК 24%. Відмінно струшує і задає вибуховий настрій, ідеальний для активного проведення часу. Відноситься до невибагливим рослинам, вирощування яких можна довірити і новачкові. Найкраще підходить для аутдору - з одного куща можна зібрати від 900 до 1700 г продукту.

AK Kush Express

Сорт радує потужним індічним Стоуном - рівень ТГК тут 20%, і скороченим терміном цвітіння - всього від 45 до 55 днів. Має виражену медичним дією, тобто знімає біль, спазми і допомагає заснути. Невибагливий, тому підходить навіть новачкам. Можна вирощувати як в боксах - приносить до 600 г з кв.м., так і на вулиці - урожай складе до 1200 р з рослини.

Все статьи