Компания Smile-Seeds

График Работы
Пн-Пт: 10:00 -18:00
Субота: 10:00-14:00
Вс: Выходной

МТС
        +38 (095) 83 73 627 Kstar    +38 (097) 09 39 125 Life          +38 (063) 15 84 558 почтаНаписать нам
Новости

Ізраїль буде вирощувати марихуану в промислових масштабах

Як показує статистика експертів з Мінсільгоспу Ізраїлю, культивування медичної марихуани стає все більш рентабельним. Головна умова – виділяти під її вирощування не менше 4 тис. кв. м землі. Проведені розрахунки свідчать про те, що тільки в цьому випадку обсяги експорту можуть досягти 1-4 млрд шекелів щорічно. У доларовому еквіваленті це виходить 285 млн – 1,2 млрд.

Щоб нарощувати обсяги, потрібне державне сприяння. Розуміючи це, уряд надає різні субсидії і квоти на воду тим господарствам, які вирощують коноплю для медичних цілей. Також їм надається інформаційна підтримка. 

Все більше вчених впевнені в тому, що марихуана не заслуговує до себе поверхневого відносини, а значить, медикам необхідно все більше поглиблювати знання про її цілющі властивості. Саме тому Ізраїль почав компанію, спрямовану на підготовку лікарів, які мають право виписувати медичну марихуану. Крім того, вони стали дипломованими фахівцями. Як підтвердження – наявність відповідного диплома. Цікаво, що відвідування такого фахівця обійдеться в 72 долари або 250 шекелів.

Всі рекомендації на кандидатів були розглянуті самим Моз, а їх утвердження проводили керівники відділу міністерства. На сьогоднішній день, близько 25 тис. жителів Ізраїлю іеют ліцензію на використання марихуани в особистих (медичних) цілях. Це стало можливо завдяки декриміналізації канабісу в 207 році. Нові правила свідчать про те, що заарештовувати будуть тільки злісних курців травички. Іншим же загрожує штраф у розмірі 270 доларів, а при повторному його виписування сума збільшиться вдвічі. Що стосується вирощування та продажу звичайної коноплі, то ці дії так і залишилися в переліку кримінальних злочинів.

Все статьи