Компания Smile-Seeds

График Работы
Пн-Пт: 10:00 -18:00
Субота: 10:00-14:00
Вс: Выходной

МТС
        +38 (095) 83 73 627 Kstar    +38 (097) 09 39 125 Life          +38 (063) 15 84 558 почтаНаписать нам
Новости

Як марихуана допомагає при тіках

Тікі - мимовільне, судорожне скорочення м'язів, і канабіс, взаємодіючи з ендоканнабіноідной системою (ЕКС) організму, успішно їх усуває. ЕКС - це група білків і рецепторів. Забезпечує зв'язок клітин і відповідає за біль, настрій, пам'ять, апетит і інші сигнали.

Протисудомну дію канабісу

За протисудомний ефект відповідає канабідіол (КБД) - не психоактивний компонент конопель, - який взаємодіє з білком GPR55. Він бере участь у передачі сигналів між нейронами при синаптичної трансмісії. Судоми виникають при надмірній активності цього процесу, відповідно, канабідіол, який блокує білок GPR55, зменшує і судомні скорочення. Ефект був вивчений на гризунах, організм яких модифікували на вироблення цього білка. Тільки на них спрацювало протисудомну дію канабісу, у решти тварин - без GPR55 - судоми продовжилися.

Ще одне пояснення ефективності каннабідіола - блокування білка TRPV1, який бере участь в транспортуванні іонів і кальцію. У цьому криється і причина спазмолітичну дію КБД. І ще один механізм придушення судом - вплив на аденозин. Це антиконвульсант, який виробляє наш організм.

Канабіс і синдром Туретта

Тікі - один з головних симптомів цього захворювання, і канабіс має доведену ефективність у зниженні частоти їх проявів. У нульових в «Експертному думці про Фармакології» доктор Мюллер-Вол позначила необхідність більш ефективної альтернативи існуючому симптоматичному лікуванню синдрому Туретта. Вона привела в приклад два дослідження з каннабісу, що проводяться на базі Ганноверського медичного університету в 2002 році. За результатами першого 9 з 12 учасників відзначили поліпшення після прийому дози ТГК, ефективність цього каннабіноіда підтвердилася в другому дослідженні, де брало участь вже 24 пацієнта з синдромом Туретта. Ніяких серйозних побічних дій відзначено не було.

У 2018 році дослідження про ефективність канабісу в зменшенні тиків проводилося вже з підтримкою Американської Асоціації Туррета на базі університету в Торонто. За його результатами 18 з 19 учасників при регулярному споживанні канабісу відзначили зниження частоти тиків в середньому на 60%.

Все статьи