Компания Smile-Seeds

График Работы
Пн-Пт: 10:00 -18:00
Субота: 10:00-14:00
Вс: Выходной

МТС
        +38 (095) 83 73 627 Kstar    +38 (097) 09 39 125 Life          +38 (063) 15 84 558 почтаНаписать нам
Новости

Яке насіння канабісу підходять для аутдору

Використовувати надану магазином можливість купити насіння канабісу післяплатою потрібно використовувати з розумом, а саме - відповідально підійти до вибору сорту. Існує окрема категорія насіння для відкритого грунту, але не всі знають, що позначка «аутдор» не завжди гарантує успішне пророщування.

Іншими словами, підбиратися сорти повинні з оглядкою на клімат, в якому вони будуть вирощуватися. Також не можна покладатися на найменування окремих Стрейна, якщо їх пропонують відразу кілька сідбанков. Та ж знаменита Біла Вдова, яка вважається ідеальною для відкритих грунтів, різниться від виробника до виробника. У нас же зібрані ті сорти, які розраховані на успішне культивування в наших широтах і нижче ми виділимо три варіанти, які рекомендуються місцевими Гровер.

Auto Frisian Dew Feminised від Dutch Passion

Ці насіння канабісу для відкритого грунту стають невибагливою рослиною, яке ідеально підходить новачкам. Виростає приблизно до 1-1,3 м і радує гровера кількістю липких суцвіть. Вихід з однієї рослини становить від 50 до 100 г. Має солодкуватий смак і надає сильний розслабляючий ефект.

Biddy Early від Serious Seeds

Гібрид сатіва і індика з переважанням першої. Свого часу отримав безліч нагород, в тому числі друге місце в номінації «Краща сатіва» на конкурсі в Голландії. Виростає до двох метрів. Рослина стійка до цвілі, грибку і шкідників, а в холодний осінній період забарвлюється в червоні і фіолетові тони. Має приємний аромат з цукеркової солодкістю.

Amnesia Molotov від Kalashnikov seeds

Вийшов в результаті схрещування Amnesia, Chem Dawg і Кубанський Вбивця. Є потужною сатіва - рівень ТГК 24%, яка дає значний урожай в аутдорі - з однієї рослини можна зібрати від 900 до 1700 р Відрізняється невибагливістю у догляді, зокрема, кущ стійкий до грибка і надлишку / дефіциту поливу.

Все статьи