Компания Smile-Seeds

График Работы
Пн-Пт: 10:00 -18:00
Субота: 10:00-14:00
Вс: Выходной

МТС
        +38 (095) 83 73 627 Kstar    +38 (097) 09 39 125 Life          +38 (063) 15 84 558 почтаНаписать нам
Новости

Який користю володіють терпени конопель

Непросто виділити всього одна речовина, яке пояснило б настільки глибоке терапевтичний вплив канабісу на організм людини. Тим більше що насіння конопель і дорослі рослини містять цілий «букет» біологічно активних речовин: терпени і терпеноїди, канабіноїди та флавоноїди, феноли і кислоти. Їх дії переплітаються, впливають один на одного, і загальний ефект в рази перевершує очікуваний результат від роздільного застосування тих чи інших речовин.

«Взболтать, але не змішувати»? Як би не так! Чим ретельніше в препараті на основі конопель будуть змішані всі «інгредієнти», тим потужніше виявиться його терапевтичний потенціал! А адже терпени в канабісу також розкладаються на ряд складових, які взаємодіють один з одним ... Саме їх вивченням займається ініціативна група з італійського Університету Модени і Реджо-Емілії. Отже, чим багаті терпени, і як вони можуть вплинути на наше здоров'я?

Терпени як терапевтичний засіб

Конопля має потужний знезаражувальним і протигрибковим дією завдяки таким терпінням як альфа-пінен, бета-пінен, бета-каріофіллен і бета-мирцен. Експерименти вчених з Італії наочно показали, що терпени в складі косметичних засобів, ліків, БАДів і харчових товарів знищують патогенні мікроорганізми. Так, суцвіття і листя марихуани знезаражують продукти, навіть якщо просто додавати їх в розсіл в мінімальній кількості при консервації!

До слова, конопляні терпени виявилися корисні навіть в прямому зіткненні з грампозитивними бактеріями - але ж боротися з ними досить важко як за допомогою звичних нам методів дезінфекції, так і з залученням антибіотиків! Золотистий стафілокок, листерия, цілий ряд інфекційних захворювань - в кожному з цих випадків ефект від застосування терпенів буде значним.

Нам залишається лише уважно стежити за дослідженнями італійських учених і сподіватися, що сучасна харчова промисловість, косметологія і фармакологія зможуть використовувати медичний потенціал терпенів з максимальною вигодою для нашого здоров'я.

Все статьи