Компания Smile-Seeds

График Работы
Пн-Пт: 10:00 -18:00
Субота: 10:00-14:00
Вс: Выходной

МТС
        +38 (095) 83 73 627 Kstar    +38 (097) 09 39 125 Life          +38 (063) 15 84 558 почтаНаписать нам
Новости

Кияни відвідали першу в Україні конопляну ярмарок

Українців, які вже переситилися гастрономічними виставками, АЛКОМАРКЕТ і фестивалями вуличної їжі, в середині жовтня чекало щось нове і екстраординарне. Протягом трьох днів на території виставкового центру «АККО Інтернешнл» була розгорнута справжня ... Конопляна ярмарок!

Фестиваль конопель: що, навіщо і чому?

Йдеться про абсолютно легальне заході: на одному майданчику свої товари представили близько тридцяти виробників, що мають справу з технічної і медичної коноплями. На сьогоднішній день в світі виробляють 25000 найменувань такої продукції. Це одяг (а іноді і взуття) з конопляного волокна, харчові добавки, косметика, напої та ліки. Все завдяки тому, що європейське законодавство допускає вирощування та обробку деяких видів канабісу, про що відвідувачам київського ярмарку нагадала Людмила Русалін, керівник компанії «Петрус-Алко».

Гості фестивалю (а за три дні його відвідало близько 2500 чоловік!) Змогли долучитися до тематики в повній мірі, спробувавши на міцність нитки з конопель, покуштувавши настоянки і навіть солодощі з канабісу. Крім того, важливою частиною заходу стали 24 лекції та презентації за темами: вирощування конопель, європейський досвід її використання і переробки, роль марихуани в медичної, технічної та харчової галузі. У числі спікерів були і представники Інституту луб'яних культур, який функціонує на базі Української академії аграрних наук. Не обійшлося і без телебачення - канал «NEWSONE» вів трансляцію прямо з «АККО Інтернешнл».

Родзинка ярмарку - конопляні настоянки

Найбільший інтерес серед гостей викликав стенд з незвичайною алкогольною продукцією: на 100% легальної настоянкою на основі насіння медичної марихуани. Представник компанії-виробника Анатолій Галищук розповів присутнім, ніж хороші напої «Amsterdam» і «Jamaica» і чим вони відрізняються один від одного. Так, настоянка «Амстердам» може похвалитися особливим освіжаючим смаком, який забезпечує екстракт тюльпана в складі.

Оскільки ярмарок викликала інтерес не тільки у гроверів і виробників обладнання для роботи з луб'яних матеріалом, але і у простих киян, організатори вирішили не зупинятися на досягнутому. Концепція нової конопляної ярмарки - з ще більшим числом спікерів, цікавих товарів і забавних фотозоні, - вже в розробці!

Все статьи