Компания Smile-Seeds

График Работы
Пн-Пт: 10:00 -18:00
Субота: 10:00-14:00
Вс: Выходной

МТС
        +38 (095) 83 73 627 Kstar    +38 (097) 09 39 125 Life          +38 (063) 15 84 558 почтаНаписать нам
Новости

Пхеньян - попередник Амстердама, марихуана в Північній Кореї не надто сильна.

Марихуана є законною в Північній Кореї, враховуючи що інше незаконно.
Досвід Північної Кореї з прав людини жахливий, якщо ви відправилися подорож туди, можливо ніколи не повернетеся додому. Тим не менш цікаво поговорити про відмінності в політиці марихуани між Північною Кореєю і Сполученими Штатами. Я думаю, що це підкреслює, наскільки тупі федеральні політики. Північна Корея, можливо, найсуворіша країна на планеті, узаконила марихуану, але Сполучені Штати вважають марихуану небезпечним наркотиком.
Відомий на корейській мові «ip tambae», означає «листової тютюн з марихуани», його вирощують на великих плантаціях, перш ніж його підбирають і висушують. Володіючи, перш за все, робітничий клас і сервісними галузями, цей «спеціальний завод» похвалить за його терапевтичні властивості. Його часто пропагують як природний і здоровий спосіб розслабитися, а також знеболюючу і в результаті важкої фізичної роботи або активної військової служби.
Однак, перш ніж ви почнете думати, що Пхеньян - попередник Амстердама, слід зазначити, що марихуана в Північній Кореї не надто сильна. Це канабіс вирощується природним чином в гірських полях.
Все статьи