Компания Smile-Seeds

График Работы
Пн-Пт: 10:00 -18:00
Субота: 10:00-14:00
Вс: Выходной

МТС
        +38 (095) 83 73 627 Kstar    +38 (097) 09 39 125 Life          +38 (063) 15 84 558 почтаНаписать нам
Новости

Кофешоп: що це і які перспективи в Україні

Кофешоп - це заклад, що має ліцензію на продаж канабісу та продуктів з нього. У багатьох магазинах такого типу облаштовані зони для вживання конопляної продукції.

Перші нетрадиційні кав'ярні з'явилися в Амстердамі, але в міру легалізації марихуани вони почали відкриватися по всьому світу. Сьогодні кофешопи часто зустрічаються в Іспанії, Канаді, США і багатьох інших куточках планети, де узаконено вживання канабісу. Вони дозволяють не тільки організувати легальний продаж марихуани, а й підвищити туристичну привабливість країн.

Як працюють закладу Coffeeshop

При відвідуванні кофешоп гості вивчають асортимент. Продавці в таких магазинах є справжніми професіоналами, що мають солідний досвід вживання канабісу різних видів. Тому вони люб'язно порадять найкращий варіант, який задовольнить побажання гостя. При поході в coffeeshop візьміть з собою паспорт, щоб продавець переконався у Вашому повноліття.

На свій розсуд клієнти можуть курити марихуану прямо в закладі або на вулиці, якщо це дозволено законом. Кожен заклад має особливу атмосферу, де можна весело провести час і познайомитися з цікавими людьми.

Незважаючи на всю лояльність, кофешопи повинні дотримуватися ряду правил:

  • Відсутність реклами заборонених речовин;
  • Реалізація тільки марихуани або виробленої з неї продукції;
  • Продаж повнолітнім особам і не більше 5 грамів в одні руки;
  • Дотримання громадського порядку, тому при вживанні травички варто контролювати свою поведінку;

Заклади можна розміщувати не ближче ніж на 250 м від навчальних закладів.

Кофешопи в Україні

У нашій країні дозволено продаж тільки насіння конопель, готова марихуана і продукція з неї - поза законом. Кофешопи теж під забороною, але в доступному для огляду майбутньому ситуація може докорінно змінитися. Українські політики різного рівня все частіше говорять про необхідність легалізації конопель в медичних цілях. Досвід інших країн показує, що це один з етапів на шляху до повної декриміналізації канабісу.

Сьогодні при бажанні пересічному громадянину не важко купити насіння марихуани в Україні в обхід закону. Кожна розсудлива людина розуміє, що це було б неможливо без лояльності вузького кола осіб в правоохоронних органах. Легалізація марихуани могла б не тільки поповнити державний бюджет, а й контролювати оборот і якість продукції.

Кофешоп: що це і які перспективи в Україні

Все статьи