Компания Smile-Seeds

График Работы
Пн-Пт: 10:00 -18:00
Субота: 10:00-14:00
Вс: Выходной

МТС
        +38 (095) 83 73 627 Kstar    +38 (097) 09 39 125 Life          +38 (063) 15 84 558 почтаНаписать нам
Новости

Конопля пом’якшує болі при серповидно-клітинної анемії

За серповидно-клітинної анемії люди відчувають сильні болі. Вчені Каліфорнійського університету провели дослідження, щоб знайти ефективний засіб для придушення больових відчуттів. Експеримент проводився під керівництвом доктора Д. Абрамса та К. Гупта.

Особливості дослідження

Вчені запросили людей, хворих серповидно-клітинною анемією. Вони запропонували пацієнтам приймати марихуану, надану Національним інститутом з боротьби зі зловживанням психоактивних речовин. Конопля містила різні пропорції ТГК та КБД.

Під час експерименту хворі регулярно вживали канабіс протягом 5-ти днів. Дослідники щодня збирали анамнез та оцінювали стан пацієнтів. В ході експерименту вчені з'ясували, що з кожним днем хворі відчували себе краще, їх болі поступово пом’якшувалися. Учасникам дослідження стало легше ходити, покращився сон та повсякденний настрій.

Вчений К. Гупт прокоментував результати експерименту:

«Нестерпна біль змушує пацієнтів шукати порятунок в марихуані. Це основна причина, з якої пацієнти в розпачі шукають коноплю в диспансерах. Результати дослідження стануть основою для пошуку різних пропорцій ТГК і КБД канабісу для позбавлення від хронічного болю. Звичайно, для досягнення золотої середини потрібно провести додаткові дослідження та з ширшою аудиторією учасників. В такому випадку ми зможемо зрозуміти характер позитивного впливу конопель на здоров'я людини».

Експеримент підтверджує, що марихуана може гідно замінити опіоїди, котрі використовуються для придушення гострого та хронічного болю. Ці препарати смертельно небезпечні та викликають залежність, тому сьогодні їх призначають лише в крайніх випадках. Заборона на опіоїди фактично обмежила хворих у виборі ліків та залишила їх наодинці з проблемою.

Все статьи