Компания Smile-Seeds

График Работы
Пн-Пт: 10:00 -18:00
Субота: 10:00-14:00
Вс: Выходной

МТС
        +38 (095) 83 73 627 Kstar    +38 (097) 09 39 125 Life          +38 (063) 15 84 558 почтаНаписать нам
Новости

Лікування Посттравматичний стресовий розлад!

Чи може канабіс бути відповіддю на лікування ПТСР?
Федеральний заборона на канабіс медичного застосування як і раніше запрешено, є одна область в якій непропорційно страждають: діагноз і лікування ПТСР. Департамент у справах ветеранів США в даний час відкидає «марихуану» як «безпечне та ефективне» лікування ПТСР, але нове ізраїльське клінічне дослідження Тікун Олам, одного з перших і найбільших у своєму роді, довело протилежне.
 
Тікун Олам - найбільший в Ізраїлі постачальник медичної канабіс, чиї знамениті і новаторські штами недавно з'явилися в Сполучених Штатах - тільки що проаналізував результати свого наукового дослідження сотень пацієнтів з ПТСР в Ізраїлі. Результати показують, що VA переглянула своє обгрунтування для продовження заперечення найважливішого ліки.
 
Це лише короткий огляд ключових висновків з вихідних даних Тикунов (всіх пацієнтів лікували штамами Tikun TM за допомогою методу доставки за їх вибором), щоб поставити під сумнів позицію VA і федерального уряду:
 
Перед початком лікування канабісу переважна більшість респондентів повідомили про сильних симптомах ПТСР, в тому числі про «щоденних люті», «щоденних огидних спогадах» і «повторюваної болю»; всі респонденти з медичної точки зору були діагностовані з ПТСР; 79% мали ПТСР в якості основного показника лікування канабісу; 70% брали інші відпускаються за рецептом ліки щодня; і більше 73% повідомили про «поганому» або «дуже поганий» якість життя (тільки 2% повідомили про «дуже хорошому» якості життя, лише трохи більше, 7,2%, повідомляючи «добре»)
 
Після одного місяця лікування канабісу більш 84% повідомили про безумовне поліпшення.
 
Після шести місяців лікування каннабісом більше половини (53,6%) повідомили про зниження своїх інших щоденних ліків, а 88% не повідомили про негативних побічних ефектах.
 
І, що найбільш важливо, пропорційні відповіді, спрямовані на поліпшення якості життя, повністю змінилися - тепер більше 80% респондентів тепер повідомляють про «дуже хорошому» або «хорошому» якості життя, і тільки 1,2% повідомляють «дуже погано».
Все статьи