Компания Smile-Seeds

График Работы
Пн-Пт: 10:00 -18:00
Субота: 10:00-14:00
Вс: Выходной

МТС
        +38 (095) 83 73 627 Kstar    +38 (097) 09 39 125 Life          +38 (063) 15 84 558 почтаНаписать нам
Новости

Легалізація канабісу в США вдарила по кишені мексиканських картелів

Влада США ініціювала дослідження для оцінки впливу легалізації конопель на чорний ринок. В результаті аналізу з'ясувалося, що попит на контрабанду падає синхронно з декриміналізацією канабісу в окремих штатах. Найбільше реформи американського уряду впливають на бізнес мексиканських картелів, які заполонили чорний ринок США.

Падіння попиту на мексиканську коноплю

Ситуацію з незаконним обігом психоактивної продукції аналізувала дослідницька служба Конгресу (CRS). У звіті комісія зробила наступний висновок:

«У найближчому майбутньому мексиканська сировина стане менш популярною в США, тому її замінять на чорному ринку інші психоактивні товари. Ця тенденція спостерігається через легалізацію лікарської марихуани в окремих штатах Канади та США. Тому нелегальним виробникам з Мексики стає невигідно вирощувати канабіс».

У звіті говориться, що у 2019 році мексиканські правоохоронці вилучили на чорному ринку 91 тонну готової продукції та спалили рослини на 5560 акрах. Ці масштаби можуть здатися величезними, але за останні 10 років обсяги постачань значно скоротилися. Крім того, потенційний лігалайз в Мексиці ще більше знизить попит на контрабандну продукцію.

Звіт CRS доводить об'єктивність попередніх досліджень, коли вивчався взаємозв'язок легалізації марихуани в США зі зменшенням попиту на товар з чорного ринку. У 2018 році експерти Інституту Катона дійшли до висновку, що декриміналізація спровокувала зворотну реакцію. Тепер мексиканці купують законну сировину в Каліфорнії та легально перевозять на батьківщину.

Легалізація канабісу в США вдарила по кишені мексиканських картелів

 

Все статьи