Компания Smile-Seeds

График Работы
Пн-Пт: 10:00 -18:00
Субота: 10:00-14:00
Вс: Выходной

МТС
        +38 (095) 83 73 627 Kstar    +38 (097) 09 39 125 Life          +38 (063) 15 84 558 почтаНаписать нам
Новости

Легальну марихуану збиратимуть роботи

Дивно, але факт-за наступне десятиліття продажі легальної марихуани досягнуть 57 млрд. доларів. Ця галузь активно розвивається, причому все більше країн підключаються до того, щоб травичка перестала бути кримінально-караним продуктом. В світі будується все більше систем постачання, впроваджуються сучасні технології і розробляються нові засоби для ефективної боротьби з бур'янами.

Велику роль в сільському господарстві граємо Автоматизація. Фермери все частіше впроваджують безпілотні Трактори та автоматизовані комбайни для збору врожаю, в той час як дрони моніторять стан різних культур. Прийшов час подумати про створення робота для збору канабісу. Потрібно відразу зазначити, що це досить складне завдання, адже автоматичні збирачі часто пошкоджують рослину. Раніше збирачам добре платили, а після легалізації даного продукту, робота суттєво знецінилася. У деяких штатах Америки ціна за 0.5 кг трави впала з 3 до 1 тис. дол. При подальшому падінні ціни і досягнення позначки в 150$ за 1 кг, в галузі настане криза. До речі, марихуана завойовує фондові ринки. Ні, не в плані того, що там всі її курять, просто інвестиції в бізнес, пов'язаний з цією рослиною, набирає все більшої популярності.

Автоматизація торкнулася всіх галузей. Тепер прийшов час канабісу. Це дозволить скоротити витрати на робочу силу. Вже зараз деякі постачальники використовують спеціальні тумблери, які виробляють відбір необхідних частин рослин. Єдиний мінус цього – ймовірність пошкодження бутонів. Крім того, компанії Bloom Automation вдалося створити смарт робота, який для ефективного збору врожаю використовує машинне бачення і спеціальні алгоритми, що дозволяють йому планувати свій маршрут між рядами даної рослини.

Все статьи