Компания Smile-Seeds

График Работы
Пн-Пт: 10:00 -18:00
Субота: 10:00-14:00
Вс: Выходной

МТС
        +38 (095) 83 73 627 Kstar    +38 (097) 09 39 125 Life          +38 (063) 15 84 558 почтаНаписать нам
Новости

Кращі автоквітучі сорти марихуани

Природне бажання кожного споживача – купити якісний продукт за адекватною ціною. Тому, дуже важливо правильно зорієнтуватися у великій різноманітності сортів канабісу та вибрати максимально відповідний вподобанням.

Переваги автоцвітів

Великою популярністю користуються автоквітучі сорти марихуани. Перш за все, це обумовлено тим, що кущі не виростають високими і невибагливі. Хоча врожайність дещо поступається фотоперіодичним сортам, це не стосується якості, процентного співвідношення ТГК та інших властивостей.

Звичайно, кожен підбирає сорт на свій смак. Велика розмаїтість з одного боку збільшує можливості, а з іншого – ускладнює вибір. Зорієнтуватися дозволяють рекомендації, засновані на порівняльному аналізі властивостей і практиці досвідчених користувачів.

Пропонуємо вашій увазі підбірку кращих автоквітучих сортів канабісу.

Global Bomb Auto

З кущів при належному догляді можна отримати 400 – 500 г/м2 готового продукту, який має приємний фруктовий аромат. Відчуваються нотки чорниці. Приголомшливий м'який ефект подарує незабутні відчуття.

Auto Amnesia

Дуже добре підходить для відкритого ґрунту. Кущ може вирости до півтора метра. Шишки досить великі, смолисті, що гарантує урожай високої якості. Повне розслаблення і безтурботність після вживання.

АК-47

Користується популярністю серед гроверів, завдяки високій врожайності і неповторному ефекту. Порівняно нетривалий період цвітіння, компактні кущі мають сильний імунітет до хвороб. Поєднання індики та сатіви визначає збалансований вплив. У смаку виділяється лимонний відтінок з приємними фруктовими нотками.

Auto White Widow

Один з найпопулярніших сортів канабісу, з якого в 2013 році був виведений автоцвіт. Кущі відмінно витримують коливання температури, стійкі до захворювань, підходять для вирощування як в індорі, так і в аутдорі. На відміну від фотоперіодичного, автоквітучий сорт цвіте протягом семи-восьми тижнів.

Auto Hobbit

Малий, та молодецький. Так коротко можна охарактеризувати цей сорт канабісу. Невисокий кущ, що виростає до 60 см, урожай – від 60 до 120 грам шишок за 65 днів. Має стимулюючий вплив, налаштовує на робочу хвилю або активний відпочинок в компанії друзів. Має солодкий аромат з ягідними нотками.

 

Кращі автоквітучі сорти марихуани

Все статьи