Компания Smile-Seeds

График Работы
Пн-Пт: 10:00 -18:00
Субота: 10:00-14:00
Вс: Выходной

МТС
        +38 (095) 83 73 627 Kstar    +38 (097) 09 39 125 Life          +38 (063) 15 84 558 почтаНаписать нам
Новости

Кращі сорти марихуани

На сьогоднішній день сідбанки поставляють на ринок велику кількість сортів конопель. Кожен з них має свої характеристики, відмінні риси та переваги. Крім цього, брідери системно працюють над удосконаленням і поліпшенням однієї або декількох характеристик. Таким чином, практично щороку з'являються нові сорти канабісу з покращеними властивостями.

Основні параметри при виборі насіння

У цьому величезному розмаїтті непросто розібратися навіть досвідченим гроверам, не кажучи вже про тих, хто тільки починає пробувати себе в цій справі.

Легше зорієнтуватися і вибрати найбільш підходящий варіант допоможуть основні параметри, такі як:

  • врожайність;
  • стійкість до хвороб;
  • рівень ТГК;
  • процентне співвідношення індики та сатіви;
  • висота рослин;
  • смак та аромат.

Представлене в нашому інтернет-магазині Smile-Seeds насіння конопель має різноманітні властивості. Звичайно, у кожного свій індивідуальний підхід до вибору сорту, однак буде легше, якщо мати перед собою якийсь орієнтир, наприклад, список кращих генетичних лінійок і сортів, які витримали випробування практикою і конкуренцією, підтверджуючи високий рівень якості та переваги.

Кращі генетичні лінійки конопель

  • Cookies. Лінійка розробляється на основі двох сортів – OG Kush і Durban Poison. У генетиці переважає індика, практично всі сорти відносяться до медичних. Має виражений стоун-ефект, який може поєднуватися з хай-ефектом. Відмінно усуває біль, покращує апетит, лікує безсоння. Має смак шоколаду і печива, солодкий аромат. Кущі невибагливі, з їх вирощуванням без особливих проблем впорається і початківець.
  • Skunk. Сорти цього сімейства мають яскраво виражений аромат і сильний вплив з переважанням хай-ефекту, оскільки зміст сатіви більший, ніж індіки. Найкраще пристосовані для вирощування в індорі. Фаза цвітіння становить від 9 до 11 тижнів.
  • АК 47. Це просто легенда. Кущі демонструють високу стійкість до несприятливих факторів зовнішнього середовища, в середньому виростають до півтора метра. У генетиці переважає індика. Зміст ТГК становить від 19 до 23 %.
  • White Widow. Сорти цієї лінійки ідеально поєднують заряджаючий енергією хай-ефект і розслаблюючий стоун-ефект. Це досягається за рахунок того, що більшість сортів містять не менше 60% сатіви. На цвітіння йде від 8 до 10 тижнів, з одного квадратного метра площі можна зібрати 350 – 450 г готового продукту.
Все статьи