Компания Smile-Seeds

График Работы
Пн-Пт: 10:00 -18:00
Субота: 10:00-14:00
Вс: Выходной

МТС
        +38 (095) 83 73 627 Kstar    +38 (097) 09 39 125 Life          +38 (063) 15 84 558 почтаНаписать нам
Новости

Марихуана стане в 30 разів могутніше? Вчені відкрили нові канабіноїди

Італійські вчені відкрили 2 речовини конопель, які можуть скласти «конкуренцію» добре відомим ТГК і КБД. Конопляні зерна і рослини містять близько 150 канабіноїдів - вчені не можуть назвати точну кількість, - велика частина яких поки навіть не має назв. Найбільш вивчені тетрагідроканнабінол (ТГК) і каннабідіол (КБД), саме ці речовини вказують в характеристиці сортів. Перше відповідає за психоактивну дію конопель, друге - за медичне. Звичайно на ділі все не так просто: ТГК також володіє терапевтичними властивостями, для максимального лікувального ефекту має бути певне співвідношення ТГК і КБД, так і поки не зрозуміло, чому різні сорти з однаковими рівнями ТГК і КБД надають різний рекреаційне та медичне дію. Але можливо відкриття вчених з Італії трохи проллє світло на таємницю.

Які речовини відкрили вчені

  • Тетрагідроканнабіфорол (THCP). За структурою нагадує ТГК і за результатами експериментів демонструє ТГК-подібну дію. Але в 30 разів могутніше.
  • Каннабідіфорол (CBDP). Схожий на КБД, оскільки є антиоксидантом, знімає запалення, судоми і в принципі гасить побічні ефекти ТГК-подібних з'єднань.

Поки вчені не знають точні механізми взаємодії цих речовин з організмом людини. Їх ефект тестувався тільки на мишах, тому можна тільки припускати, наскільки схоже вплив THCP і ТГК на свідомість. Але є дані, що перше буде надавати більш сильний вплив на рецептори CB1 в людському мозку, що означає потужний ТГК-подібний ефект.

Ще одним важливим для вивчення моментом є концентрація цих речовин: вчені виявили їх у мінімальній кількості, але ринок канабісу величезний, так що можливо є сорти, де вміст відкритих канабіноїдів помітно вище.

Відкриття потенційно дає нові можливості селекціонерам: можливо скоро ТГК і КБД відійдуть на другий план, і брідери будуть намагатися вивести гібриди з великою кількістю THCP спеціально для любителів «потужніший».

Все статьи