Компания Smile-Seeds

График Работы
Пн-Пт: 10:00 -18:00
Субота: 10:00-14:00
Вс: Выходной

МТС
        +38 (095) 83 73 627 Kstar    +38 (097) 09 39 125 Life          +38 (063) 15 84 558 почтаНаписать нам
Новости

Медичне використання конопель в контактному спорті

Безнаркотичну канабіноїди стали ідеальним підмогою для людей, життя яких обертається навколо єдиноборств та інших контактних видів спорту. Але чим так корисна конопля, що до її допомоги вдаються професійні бійці ММА, хокеїсти і гравці в регбі?

Користь препаратів на основі технічних конопель

Палітра препаратів, до складу яких входять перероблені насіння конопель або її коріння, шириться з кожним днем: БАДи, гігієнічні засоби, різнорідні мазі, гелі та креми для зовнішнього застосування. Виробники прагнуть вичавити з каннабіоноідов максимум користі, роблячи ставку на знезаражувальні, болезаспокійливі і відновні властивості конопель. У тому ж, що стосується спорту, можна виділити три способи застосування канабіноїдів:

  • Для придушення стресу і зняття м'язової напруги. Психічна стабільність спортсмена, його незворушність і здатність до самоконтролю - запорука його максимальної результативності. Прийом БАДів на основі канабіноїдів вже довів свою ефективність: психічний стан спортсмена перед серйозними матчами або змаганнями вирівнюється, нормалізується режим сну, поліпшується апетит, а гостре занепокоєння змінюється розслабленням і впевненістю в позитивному результаті матчу (бою).
  • Для відновлення після змагань. Зазвичай в хід також йдуть БАДи на основі конопель. Вони дозволяють зняти надмірний м'язовий тонус, розслабити втомлені м'язи і уникнути судоми. При цьому можна не боятися негативної «побочки», якій б'ють по шлунково-кишкового тракту нестероїдні протизапальні засоби. У свою чергу, мазі та гелі на основі канабісу допомагають відновити травмовані м'язи і зв'язки, знеболити удари і садна, знезаразити і регенерувати шкірний покрив.
  • Для боротьби з гострими і хронічними болями. Контактні види спорту на те і контактні, що втомою і парою ударів тут можна і не обійтися. Ніщо не усуває больовий синдром так м'яко і ефективно, без надмірного навантаження на печінку, як це зроблять кошти на основі канабіноїдів. Навіть в разі оперативного втручання (наприклад, при видалення гриж) вони роблять біль керованою, скорочують період відновлення і швидко повертають тілу спортсмена рухливість і функціональність.
Все статьи