Компания Smile-Seeds

График Работы
Пн-Пт: 10:00 -18:00
Субота: 10:00-14:00
Вс: Выходной

МТС
        +38 (095) 83 73 627 Kstar    +38 (097) 09 39 125 Life          +38 (063) 15 84 558 почтаНаписать нам
Новости

Міністерство України розгляне можливість лікування ПТСР марихуаною

Міністерство України у справах ветеранів на своєму офіційному сайті повідомило про створення спеціальної робочої групи для вивчення можливості використовувати медичний канабіс в лікуванні посттравматичного стресового розладу (ПТСР).

Рішення було прийнято на минулому напередодні засіданні Ради ветеранів, де обговорили реабілітацію ветеранів за кордоном і створення реабілітаційних центрів по всій території України. Передбачається, що лікування буде проходити з препаратами на основі медкона.

Легалізацію медичного канабісу підтримав Біжан Шарапов, нейрофізіолог і колишній боєць батальйону «Айдар». За його словами Україна не готова до повної легалізації марихуани, як це зробила Канада, але медичний канабіс міг би стати хорошим варіантом лікування ПТСР у ветеранів АТО. Раніше за використання конопель в медичних цілях виступала і в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун. Нагадаємо, що в Раді в даний час знаходиться на розгляді законопроект про легалізацію медичної марихуани, але поки ніяких результатів по ньому немає.

Все статьи